Bakan Işıkhan, Zonguldak’ta bir dizi ziyaret gerçekleştirdi | Afyon Haber | Afyon Son Dakika Haberleri | Afyon Star HaberAfyon Haber | Afyon Son Dakika Haberleri | Afyon Star Haber

15 Temmuz 2024 - 16:38

Bakan Işıkhan, Zonguldak’ta bir dizi ziyaret gerçekleştirdi

reklam
Bakan Işıkhan, Zonguldak’ta bir dizi ziyaret gerçekleştirdi
Son Güncelleme :

19 Eylül 2023 - 22:53

Bakan Işıkhan’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar şu şekilde:

“Geçtiğimiz hafta Armutçuk Müessesesine ait yeraltı taşkömürü ocağında meydana gelen göçük nedeniyle Türkiye Taşkömürü Kurumu’nu ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Genel Müdür Sayın Muharrem Kiraz ile ülke ekonomimize değerli katkıları olan Kurumumuzun ihtiyaçlarını istişare ettik. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından müjdesi verilen 2 bin maden işçisi alımı için başvurular 25-29 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek.”

“Zonguldak Belediye Başkanımız Sayın Ömer Selim Alan’ı ziyaret ederek, ilimizde yapılan çalışmalar ve planlanan projeleri kendisinden dinledik. Zonguldak’ın Türkiye Yüzyılı’na yakışan bir şekilde büyümesi, kalkınması için yanındayız.”

“7 gün/24 saat esasıyla çalışarak vatandaşlarımıza hizmet sunan, İletişim Merkezi ALO 170 personeliyle Zonguldak’ta bir araya geldik.  10 ilde lokasyonu bulunan iletişim merkezimiz; Bakanlığımız, SGK ve İŞKUR tarafından sunulan hizmetlerle ilgili olarak bilgilendirme yapmakta ve çözüm üretmektedir. Kurum personeli arkadaşlarımıza özverili çalışmaları için teşekkür ediyorum.”

Hibya Haber Ajansı