Canlı Sonuçlar | Afyon Haber | Afyon Son Dakika Haberleri | Afyon Star HaberAfyon Haber | Afyon Son Dakika Haberleri | Afyon Star Haber
20 Nisan 2024 - 20:14
FOTO
GALERI
VIDEO
GALERI
CANLI
TV İZLE
TRAFİK
DURUMU
NÖBETÇİ
ECZANELER
CANLI
SONUÇLAR
HABER
GÖNDER
MENÜ
Afyon Haber
Gündem
Dünya
Ekonomi
Spor
Sağlık
Teknoloji
Siyaset
Foto Galeri
Video Galeri
Afyon Haber
Gündem
Dünya
Ekonomi
Spor
Sağlık
Teknoloji
Siyaset
Foto Galeri
Video Galeri
SON DAKİKA
10:59
2023-ALES/3 başvuruları başladı
19:13
Afyonkarahisar’da helikopter düştü
23:56
Dışişleri Bakanlığı’ndan AP’nin 2022 Yılı Türkiye Raporu’na tepki
18:18
İYİ Parti’den yerel seçim kararı: “81 ilde aday belirlenecek”
23:41
Filenin Sultanları Avrupa Şampiyonu
1:12
57 ile yeni vali atandı
15:51
TİBFED’den cep telefonu pasaport kayıt harçlarına yapılan yüzde 228 zamma tepki
11:31
Asgari ücret 11 bin 402 TL oldu
10:48
MKE Roket ve Patlayıcı Fabrikasındaki patlamada 5 işçi hayatını kaybetti
10:25
Afyonkarahisar’da seçim sonuçları resmi olmayan sonuçlara göre belli oldu.
X
87
85
52
51
48
46
46
45
44
42
40
38
37
37
36
33
33
31
30
16
Turkiye - Süper Lig
13:30
Istanbulspor AS
1 : 2
Vavacars Karagümrük
16:00
Tümosan Konyaspor
0 : 2
Corendon Alanyaspor
19:00
Yılport Samsunspor
0 : 1
Yukatel Adana Demirspor
19:00
Mondihome Kayserispor
0 : 1
Trabzonspor
Turkiye - 1. Lig
13:30
Bandırmaspor
1 : 1
Tuzlaspor
16:00
Giresunspor
0 : 3
Göztepe
19:00
Eyüpspor
0 : 0
Boluspor
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
16:00
Perak FC
2 : 3
Selangor FA
İngiltere - Premier Lig
17:00
Brighton & Hove Albion FC
17:00
Chelsea
17:00
Luton Town
1 : 5
Brentford
17:00
Manchester United FC
17:00
Newcastle United FC
17:00
Sheffield United
1 : 4
Burnley
17:00
Tottenham
17:00
Manchester City FC
21:30
Wolverhampton Wanderers FC
21:30
Arsenal FC
İspanya - LaLiga
15:00
Celta de Vigo
4 : 1
Las Palmas
17:15
Rayo Vallecano
2 : 1
CA Osasuna
19:30
Valencia
0 : 1
Real Betis Sevilla
22:00
Girona
22:00
Cadiz
Almanya - Bundesliga
16:30
Wolfsburg
1 : 0
Bochum
16:30
Köln
0 : 2
SV Darmstadt 98
16:30
Hoffenheim
4 : 3
Borussia Monchengladbach
16:30
1. FC Heidenheim
1 : 2
RB Leipzig
19:30
Union Berlin
0 : 1
Bayern Münih
Fransa - Ligue 1
18:00
Nantes
0 : 3
Stade Rennais
22:00
Racing Club de Lens
22:00
Clermont Foot 63
İtalya - Serie A
19:00
Empoli FC
1 : 0
SSC Napoli
21:45
Hellas Verona
21:45
Udinese Calcio
Belçika - Pro Lig
17:00
Oud-Heverlee Leuven
1 : 0
ST. Truidense VV
19:15
VC Westerlo
1 : 1
Standart Liege
21:00
KAA Gent
21:00
Yellow-Red Mechelen
21:45
KRC Genk
21:45
RSC Anderlecht
Portekiz - Liga Portugal
17:30
Moreirense FC
0 : 1
Gil Vicente Barcelos
20:00
Boavista Porto
0 : 0
Estrela Amadora
22:30
SC Braga
22:30
FC Vizela
Rusya - Premier Lig
14:00
FK Rubin Kazan
1 : 1
FK Lokomotiv Moskova
16:30
FC Baltika Kaliningrad
2 : 1
PFK Krylia Sovyetov Samara
19:30
CSKA Moskova
0 : 0
RFK Akhmat Grozny
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi
18:00
Al-Akhdoud Club
1 : 2
Damac FC
21:00
AL Hazem FC
21:00
Al-Ittihad FC
21:00
Al-Ittifaq FC
21:00
Al-Wehda FC
İngiltere - Federasyon Kupası
19:15
Manchester City FC
0 : 0
Chelsea
Turnuvalar (Kulüpler) - CAF Şampiyonlar Ligi
16:00
TP Mazembe
0 : 0
Al Ahly SC (Egy)
22:00
Esperance Sportive de Tunis
22:00
Mamelodi Sundowns
Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Şampiyonlar Ligi Bayanlar
14:30
FC Barcelona
0 : 1
Chelsea Fc Women
20:00
Olympique Lyon
0 : 0
Paris Saint-Germain FC
Türkiye (Diğer) - U19 Elit A
12:00
Altınordu FK
12:00
Giresunspor
12:00
Trabzonspor
6 : 2
Konyaspor
12:00
İstanbulspor AŞ
2 : 1
Sivasspor
12:00
Samsunspor
12:00
Boluspor
12:00
Galatasaray
5 : 1
Adana Demirspor
12:00
Antalyaspor
1 : 3
Mke Ankaragucu
12:00
Mondihome Kayserispor
2 : 1
Kasımpaşa
12:00
Yeni Malatyaspor
2 : 1
Ankaraspor
13:00
Fenerbahçe
13:00
Eyupspor
13:00
Gazişehir Gaziantep FK
2 : 0
Beşiktas JK
Türkiye (Diğer) - U19 Elit B
12:00
Yomra Spor U19
12:00
Manisa Futbol Kulubu
12:00
Altay
2 : 1
Çaykur Rizespor
12:00
Göztepe
3 : 2
Vavacars Karagümrük
12:00
Ümraniyespor
1 : 0
Sakaryaspor
12:00
Denizlispor
1 : 2
Pendikspor
12:00
Bodrum FK U19
1 : 0
Ankara Keçiörengücü
12:00
Bandırmaspor
2 : 2
Adanaspor AŞ
14:00
Bursaspor
14:00
Eskişehirspor
14:00
Gençlerbirliği
14:00
Bayrampasa Spor A.S. U19
İngiltere - Championship
14:30
Leicester City FC
2 : 1
West Bromwich Albion
17:00
Cardiff City
2 : 1
Southampton
17:00
Coventry City
17:00
Ipswich Town
17:00
Huddersfield Town
0 : 4
Swansea City
17:00
Middlesbrough
17:00
Leeds United
17:00
Norwich City FC
1 : 1
Bristol City
17:00
Rotherham United
0 : 0
Birmingham City
17:00
Stoke City
3 : 0
Plymouth Argyle
17:00
Sunderland
0 : 1
Millwall
17:00
Watford
0 : 0
Hull City
19:15
Queens Park Rangers
1 : 0
Preston North End
İngiltere - Lig 1
16:00
Northampton Town
1 : 2
Exeter City
17:00
Portsmouth
1 : 2
Wigan
17:00
Blackpool
3 : 2
Barnsley
17:00
Bolton Wanderers
2 : 0
Port Vale
17:00
Bristol Rovers
0 : 2
Peterborough United
17:00
Burton Albion
3 : 2
Reading
17:00
Cambridge United
0 : 1
Derby County
17:00
Carlisle United
1 : 3
Wycombe Wanderers
17:00
Charlton Athletic
1 : 1
Shrewsbury Town
17:00
Cheltenham Town
1 : 2
Lincoln City
17:00
Leyton Orient London
0 : 1
Fleetwood Town
İngiltere - Lig 2
14:30
Crewe Alexandra
0 : 3
Wrexham
17:00
Doncaster Rovers
4 : 2
Barrow
17:00
Grimsby Town
2 : 0
Swindon Town
17:00
Harrogate Town
3 : 5
Milton Keynes Dons
17:00
Mansfield Town
2 : 1
Gillingham FC
17:00
Morecambe FC
1 : 2
Forest Green Rovers
17:00
Newport County
0 : 1
Salford City
17:00
Notts County
1 : 0
Colchester United
17:00
Stockport County FC
4 : 2
Accrington Stanley
17:00
Sutton United
2 : 2
Crawley Town
17:00
Tranmere Rovers FC
3 : 2
Wimbledon
17:00
Walsall
2 : 3
Bradford City
İngiltere - Ulusal Lig
14:15
Altrincham
1 : 0
Oxford City
14:15
Barnet FC
4 : 1
Kidderminster Harriers FC
14:15
Boreham Wood FC
0 : 0
Ebbsfleet United FC
14:15
Chesterfield FC
3 : 2
Maidenhead United FC
14:15
Dagenham and Redbridge FC
3 : 3
Aldershot Town FC
14:15
Dorking Wanderers
3 : 4
Hartlepool United
14:15
Eastleigh
0 : 3
FC Halifax Town
14:15
Gateshead
2 : 1
Bromley
14:15
Oldham Athletic
2 : 3
Wealdstone
14:15
Solihull Moors
1 : 0
York City FC
14:15
Southend United
1 : 1
Rochdale
14:15
Woking
3 : 0
AFC Fylde
İspanya - LaLiga 2
15:00
SD Amorebieta
0 : 3
Real Valladolid
17:15
Villarreal CF B
1 : 0
Racing Club de Ferrol
17:15
Racing Santander
0 : 0
Levante
19:30
Elche
2 : 0
Sporting de Gijon
22:00
Huesca
22:00
Real Zaragoza
İspanya - Premier Lig, Bayanlar
13:00
Levante UD
2 : 4
Real Madrid
15:00
Granada CF
2 : 1
UDG Tenerife
17:00
Sporting Club de Huelva
0 : 1
SD Eibar
19:00
Madrid CCF
19:00
Athletic Bilbao
İspanya - Primera Federacion
17:00
Real Sociedad San Sebastian B
17:00
CF Fuenlabrada
18:00
Sabadell
2 : 1
UE Cornella
19:00
CD Teruel
19:00
Sestao River Club
19:00
Algeciras CF
19:00
Antequera
20:00
Deportivo La Coruna
20:00
Cultural Leonesa
21:00
CF Rayo Majadahonda
21:00
SD Tarazona
21:00
Real Madrid Castilla
21:00
Alcoyano
21:00
Atletico Sanluqueno CF
21:00
Recreativo Huelva
İspanya - Segunda Federacion
16:30
CE Andratx
16:30
SD Formentera
17:00
Real Oviedo B
0 : 1
Compostela
18:00
Coruxo FC
1 : 2
RC Deportivo Fabril
18:00
AD San Juan Pamplona
3 : 0
UD Mutilvera
19:00
CF La Nucia
19:00
CE Manresa
19:00
Guadalajara
19:00
Villanovense
20:00
Real Sociedad C
20:00
Athletic Bilbao B
21:00
Alzira
21:00
Valencia CF Mestalla
Almanya - 2. Bundesliga
14:00
Fortuna Düsseldorf
1 : 0
Greuther Furth
14:00
Kaiserslautern
1 : 1
Wehen
14:00
Osnabrück
0 : 3
Eintracht Braunschweig
21:30
Hamburger SV
21:30
Holstein Kiel
Almanya - 3. Lig
15:00
Erzgebirge
2 : 1
Unterhaching
15:00
München
1 : 1
1. FC Saarbrucken
15:00
Dynamo Dresden
0 : 2
FC Viktoria Cologne
15:00
Lubeck
0 : 5
Borussia Dortmund II
15:00
Hallescher FC
1 : 0
SC Verl
17:30
Ingolstadt
2 : 0
Duisburg
Fransa - Ligue 2
16:00
Rodez Aveyron Football
2 : 0
Auxerre
20:00
Amiens
0 : 0
USL Dunkerque
20:00
Ajaccio
0 : 0
Caen
20:00
Pau FC
1 : 0
Stade Lavallois MFC
20:00
Angers
0 : 0
Troyes
20:00
AS Saint-Etienne
0 : 0
Bordeaux
20:00
Guingamp
0 : 0
Sporting Bastia
20:00
Paris FC
0 : 1
Valenciennes
20:00
US Concarneau
0 : 0
US Quevilly-Rouen Metropole
20:00
FC Annecy
0 : 0
Grenoble
İtalya - Bahar Şampiyonası
12:00
Inter Milano
3 : 0
Cagliari Calcio
14:00
Atalanta BC
14:00
Juventus Turin
16:00
AS Roma
16:00
Sassuolo Calcio
16:00
Genoa CFC
3 : 2
ACF Fiorentina
İtalya - Campionato Primavera 2
12:00
Udinese Calcio
12:00
AC Renate
12:00
Pisa Calcio
1 : 0
Ascoli Calcio 1898 FC
12:00
Ternana Calcio
1 : 2
FC Crotone
12:15
Cesena
4 : 0
SSC Bari
12:15
Spezia Calcio
12:15
Benevento Calcio
15:00
Cosenza Calcio
15:00
Palermo FC
15:30
Como 1907
15:30
US Alessandria Calcio 1912
16:00
US Albinoleffe
0 : 2
Venezia FC
16:00
Brescia Calcio
16:00
Calcio Padova
16:00
AS Cittadella
16:00
Parma Calcio 1913
16:00
US Cremonese
16:00
AC Feralpisalo
16:00
AC Reggiana 1919
0 : 2
LR Vicenza
16:00
SS Monopoli
0 : 3
Virtus Entella
16:00
SSC Napoli
16:00
US Salernitana
16:00
Pescara Calcio
16:00
Perugia
16:30
FC Sudtirol Bolzano
16:30
Spal
İtalya - Serie A, Kadınlar
15:30
Juventus Turin
15:30
Sassuolo Calcio
17:15
ACF Fiorentina
17:15
AS Roma
İtalya - Serie B
15:00
Ascoli
0 : 0
Modena FC
15:00
SSC Bari
1 : 1
Pisa SC
15:00
Feralpisalo
2 : 5
Como 1907
15:00
Brescia
0 : 0
Ternana Calcio
17:15
US Catanzaro
0 : 0
US Cremonese
17:15
Lecco
1 : 2
Venezia FC
17:15
Spezia Calcio
0 : 0
Sampdoria Genoa
17:15
FC Sudtirol Bolzano
0 : 0
Cittadella
İtalya - Serie C, Grup A
19:30
US Pergolettese 1932
0 : 1
Albinoleffe
19:30
Legnago Salus
0 : 0
Alessandria
19:30
PRO Vercelli 1892
2 : 0
Fc Arzignano Valchiampo
19:30
Renate
0 : 0
AS Giana Erminio
19:30
Lumezzane
1 : 1
Mantova
19:30
Triestina Calcio 1918
1 : 1
Novara FC
19:30
US Fiorenzuola
1 : 0
Calcio Padova
19:30
Atalanta U23
2 : 0
Pro Sesto
19:30
LR Vicenza
2 : 0
AC Trento
19:30
PRO Patria
0 : 2
Virtus Verona
İtalya - Serie D,G Grubu
21:45
Cavese
21:45
Cynthialbalonga Calcio
İtalya - Serie D,I Grubu
21:30
Trapani Calcio
21:30
ASD Licata 1931
Hollanda - Eerste Divisie
17:30
ADO Den Haag
1 : 1
EVV Eindhoven
19:45
Maastricht
1 : 0
Willem II Tilburg
22:00
FC Groningen
22:00
SC Cambuur
Hollanda - Eredivisie,Kadınlar
15:00
AFC Ajax
15:00
AZ Alkmaar
15:00
PEC Zwolle Kadınlar
15:00
SC Telstar VVNH
17:30
PSV Eindhoven
17:30
SC Heerenveen Kadınlar
Hollanda - Tweede Divisie
15:30
Koninklijke HFC
15:30
Excelsior Maassluis
15:30
SSV Scheveningen
15:30
Hardenberg
15:30
GVVV
15:30
VV Noordwijk
16:00
Amsterdamsche FC
16:00
VV Katwijk
16:00
Rijnsburgse Boys
1 : 1
Assen
16:00
K.v.v. Quick Boys
1 : 1
Kozakken Boys
16:30
Jong Sparta Rotterdam
16:30
SV Spakenburg
19:00
De Treffers
19:00
FC Lisse
Hollanda - U21 KNVB, Divisie 1
13:00
GO Ahead Eagles
13:00
NEC Nijmegen
15:00
FC Groningen
15:00
Feyenoord Rotterdam
16:00
FC Twente Heracles
16:00
de Graafschap
Belçika - Challenger Pro Lig
16:00
RSC Anderlecht Futures
1 : 2
Club NXT
Belçika - Nationale 1
21:00
Raal La Louviere
21:00
Jeugd KAA Gent
21:00
KSK Heist
21:00
Ursl Vise
21:00
Jeugd Royal Charleroi SC
21:00
Royal Olympic Charleroi Chatelet Farciennes
21:00
Hoogstraten VV
21:00
K Sint-Eloois-Winkel SP
21:00
KSC Lokeren Temse
21:00
Royal Excelsior Virton
21:00
Yound Reds Antwerpen U23
21:00
Royal Knokke FC
Belçika - Süper Lig,Kadınlar
14:30
KRC Genk
14:30
Club Brugge YLA
20:00
Standard Liege
20:00
Oud-Heverlee Leuven
Belçika - U21 Pro Ligi
15:00
Jeugd KV RS Waasland Beveren
1 : 2
Jeugd KVC Westerlo
21:00
Jeugd Patro Eisden Maasmechelen
21:00
Jeugd St. Truidense VV
Portekiz - İkinci Lig
13:00
FC Penafiel
1 : 1
FC Pacos Ferreira
16:00
SCU Torreense
0 : 3
UD Leiria
17:30
Santa Clara Azores
1 : 0
CD Tondela
Portekiz - Liga Portugal 3
13:00
SC Covilha
1 : 2
SC Braga B
17:00
Academica de Coimbra
1 : 0
Lusitania FC Lourosa
19:00
FC Alverca SAD
19:00
FC Felgueiras 1932
21:00
Varzim SC
21:00
Atletico Clube de Portugal
Portekiz - U19 Şampiyonası
13:00
SC Braga
1 : 0
FC Famalicao
14:00
SC Lusitania Angra U19
1 : 1
SC Beira-Mar
18:00
Maritimo
18:00
Lusitania FC Lourosa
18:00
Gil Vicente
1 : 2
Rio Ave FC
18:00
FC Vizela
18:00
Boavista Porto
18:00
Chaves
18:00
Pacos Ferreira
18:00
Vitoria Setubal
1 : 2
SCU Torreense
18:00
OS Belenenses
2 : 1
FC Alverca
18:00
Academica Coimbra
18:00
GD Estoril Praia
18:00
Sporting Clube Farense
1 : 2
Sporting CP
18:00
SL Benfica
18:00
Vitoria Guimaraes
18:00
FC Porto
18:00
Academico Viseu
Rusya - 1. Liga
07:00
FC SKA-Khabarovsk
3 : 0
FC Yenisey Krasnoyarsk
11:30
FC Tyumen
0 : 3
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
16:00
FK Akron Tolyatti
6 : 0
PFC Kuban Krasnodar
16:00
Leningradets
0 : 2
Sokol Saratov
17:00
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
1 : 0
Chernomorets Novorossijsk
17:00
FC Alania Vladikavkaz
1 : 2
FC Volgar Astrakhan
17:00
FC Shinnik Yaroslavl
0 : 1
FC Dynamo-Makhachkala
18:00
Torpedo Moskova
1 : 1
PFK Arsenal Tula
Rusya - 2. Liga, Division A
12:00
FK Ufa
12:00
FC Krasnodar-2
13:00
FC Novosibirsk
13:00
SK Rotor
14:00
FK Veles Moscow
0 : 2
FC Metallurg Lipetsk
14:00
FK Volga Ulyanovsk
0 : 0
FC Tekstilshchik Ivanovo
14:00
FC Kaluga
14:00
FC Irtysh Omsk
14:30
Spartak Kostroma
14:30
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
15:00
Rodina-2
1 : 1
Chayka Peschanokopskoye
16:00
Dinamo Brjansk
16:00
Torpedo Miass
16:00
FC Avangard Kursk
1 : 0
Khimik Dzerzhinsk
17:00
FC Murom
17:00
FC Chelyabinsk
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1
14:00
FC Astrakhan
14:00
FC Alania Vladikavkaz-2
15:00
FC Dynamo-2 Makhachkala
15:00
Stroitel Kamensk
15:00
Dinamo Stavropol
15:00
FC Druzhba Maykop
15:30
Pobeda Khasavyurt
15:30
FC Nart Cherkessk
16:00
FC Kuban Holding Pavlovskaya
16:00
FK Angusht Nazran
16:00
FC Sevastopol
16:00
FC Legion-Dynamo Makhachkala
16:00
FK Biolog Novokubansk
16:00
Spartak Nalchik
17:00
FK Rostov 2
17:00
FC Rubin Yalta
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 2
15:00
Luki-Energiya V.luki
15:00
Torpedo Vladimir
15:00
Zvezda St Petersburg
1 : 1
FC Chertanovo Moskova
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 4
11:00
FC Ural-2 Yekaterinburg
3 : 0
FK Akron-2 Tolyatti
13:00
FC Krylia Sovetov Samara-2
1 : 1
FC Volna Nizhny Novgorod
14:00
FC Nizhniy Novgorod-2
14:00
FC Nosta Novotroitsk
14:00
Dinamo Kirov
2 : 0
FC Orenburg-2
15:00
Rubin-2 Kazan
2 : 1
FC Lada-Tolyatti
Rusya - Premier Lig, Kadınlar
10:00
ZHFK Yenisey Krasnoyarsk
0 : 1
FK Rostov
15:00
Ryazan VDV
4 : 0
FK Rubin Kazan
17:00
FC Dinamo Moscow
3 : 1
Zhfk Krylya Sovetov Samara
İskoçya - İskoç Kupası
14:30
Aberdeen FC
3 : 3
Celtic Glasgow
İskoçya - Lig 1
17:00
Edinburgh City FC
1 : 2
Annan Athletic FC
17:00
Falkirk FC
2 : 2
Kelty Hearts FC
17:00
Montrose
1 : 2
Hamilton Academical FC
17:00
Stirling Albion FC
0 : 0
Queen of The South FC
19:30
Cove Rangers FC
0 : 1
Alloa Athletic FC
İskoçya - Lig 2
17:00
Bonnyrigg Rose
0 : 1
Spartans
17:00
Clyde FC
2 : 2
Stenhousemuir
17:00
Elgin City FC
1 : 1
Peterhead
17:00
Forfar Athletic FC
2 : 1
East Fife
17:00
Stranraer
0 : 0
Dumbarton FC
İskoçya - Şampiyona
17:00
Arbroath FC
1 : 2
Greenock Morton FC
17:00
Dundee United
1 : 0
Ayr United FC
17:00
Dunfermline Athletic FC
0 : 0
Queens Park FC
17:00
Partick Thistle FC
4 : 0
Airdrieonians FC
ABD - MLS Next Pro
02:00
Chicago Fire FC II
02:00
Carolina Core FC
02:00
Toronto FC II
1 : 1
New England Revolution II
02:30
Crown Legacy FC
0 : 2
Orlando City B
03:00
Saint Louis City SC 2
2 : 0
Real Monarchs SLC
23:00
Los Angeles Galaxy II
23:00
Sporting Kansas City II
ABD - NISA
02:00
Michigan Stars FC
2 : 0
Georgia Lions FC
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
03:00
Orlando Pride
1 : 0
San Diego Wave FC
20:00
Washington Spirit
0 : 0
Gotham FC
ABD - USL Lig 1
22:00
Union Omaha SC
22:00
Charlotte Indepedence
ABD - USL Şampiyonası
23:00
Loudoun United Fc
23:00
Louisville City FC
23:00
Detroit City FC
23:00
Oakland Roots SC
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga Batı
12:00
Borussia Dortmund
4 : 0
MSV Duisburg
12:00
Borussia Mönchengladbach
6 : 0
TSV Alemannia Aachen
12:00
FC Viktoria Cologne
3 : 0
FC Schalke 04
19:00
1. FC Cologne
19:00
SC Verl
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga Güney/Güneybatı
11:30
TSV 1860 Munich
3 : 4
1. FC Kaiserslautern
12:00
Eintracht Frankfurt
3 : 0
FC Augsburg
12:00
TSG Hoffenheim
4 : 0
SV Sandhausen
12:00
Greuther Furth
1 : 2
1. FC Nuremberg
14:00
Karlsruher SC
0 : 1
VFB Stuttgart
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga, Kuzey/Kuzeydoğu
13:00
Hansa Rostock
1 : 2
RB Leipzig
13:00
Hertha BSC
2 : 0
VFL Wolfsburg
13:00
SV Meppen
13:00
FC Carl Zeiss Jena
16:00
FC St Pauli
16:00
Werder Bremen
Almanya Amatör - Bayanlar Bundesliga
13:00
SGS Essen-Schonebeck 19/68
2 : 1
TSG 1899 Hoffenheim
15:00
Eintracht Frankfurt
4 : 1
1. FC Nuremberg
Almanya Amatör - Bayernliga Güney
15:00
Schwaben Augsburg
2 : 2
TSV 1860 Munich II
15:00
TSV 1896 Rain
15:00
FC Deisenhofen
15:30
Ismaning
15:30
TSV 1865 Dachau
16:00
SV Kirchanschoring
16:00
TSV 1861 Nordlingen
16:30
1. FC Sonthofen
16:30
Turkspor Augsburg
17:00
FC Pipinsried
2 : 2
TSV 1874 Kottern
Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey
15:00
VFB Eichstatt
15:00
Bayern Hof
15:00
DJK Gebenbach
15:00
SV Fortuna Regensburg
16:00
Wurzburger FV
0 : 3
SC Eltersdorf
16:00
SV Donaustauf
16:00
ASV Neumarkt
17:00
SPVGG Hankofen-Hailing
17:00
DJK Ammerthal
17:00
ASV Cham
17:00
TSV Abtswind
17:00
Jahn Regensburg II
17:00
Feucht
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Bavaria
15:00
Turkgucu Munich
0 : 2
Nürnberg (A)
15:00
TSV Aubstadt
0 : 2
FV Illertissen
15:00
Ansbach
0 : 2
Bayern Munich II
15:00
Greuther Furth II
2 : 1
Vilzing
15:00
Eintracht Bamberg
2 : 0
SV Schalding-Heining
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Güneybatı
15:00
Bahlinger
2 : 1
VfR 1921 Aalen
15:00
FC 08 Homburg-Saar
2 : 0
Koblenz 1911
15:00
Freiburg
1 : 1
KSV Hessen Kassel
15:00
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
1 : 0
Hoffenheim (A)
15:00
Offenbacher FC Kickers 1901
5 : 0
TSG Balingen 1848
15:00
FC Astoria Walldorf
4 : 1
FSV Mainz II
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
14:00
Eilenburg
0 : 2
FSV Zwickau
14:30
Meuselwitz
2 : 2
VSG Altglienicke
17:00
Greifswalder FC
3 : 0
BSG Chemie Leipzig
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey
14:00
1. FC Phonix Lubeck
4 : 2
E. Norderstedt
15:00
TSV Havelse
1 : 0
SC Weiche Flensburg 08
18:00
Kilia Kiel
1 : 1
Hamburg (A)
Almanya Amatör - Bremen-Liga
14:00
OSC Bremerhaven
14:00
Brinkumer
14:00
TS Woltmershausen
14:00
SV Hemelingen
15:00
Werder Bremen (A)
5 : 0
Leher TS
15:00
Tura Bremen
15:00
Vahr Blockdiek
15:30
SG Aumund-Vegesack
4 : 2
Vatan Sport
Almanya Amatör - Hessenliga
15:00
VfB Marburg
15:00
FC 1906 Erlensee
15:00
FC Giessen
15:00
SV Adler Weidenhausen
15:00
E. Stadtallendorf
4 : 1
SC Viktoria 06 Griesheim
15:30
Baunatal
15:30
SC 1929 Waldgirmes
16:00
FC Hanau 93
16:00
TUS Dietkirchen
17:00
Turk Gucu Friedberg
17:00
SV Rot-Weiss Walldorf
Almanya Amatör - Oberliga BW
15:00
1 FC Normannia Schwabisch Gmund
15:00
SV Oberachern
15:00
FC Holzhausen
15:00
FSV Hollenbach
15:00
FV Ravensburg
2 : 2
Atsv Mutschelbach
15:30
Offenburger
15:30
1. Goppinger SV
16:30
FSV 08 Bietigheim-Bissingen
16:30
FC Denzlingen
16:30
TSV Essingen
16:30
TSG Backnang
16:30
08 Villingen
16:30
SSV Reutlingen
Almanya Amatör - Oberliga Hamburg
14:00
Duneberger SV
14:00
Tura Harksheide
15:00
FC Türkiye Wilhelmsburg
15:00
Uhlenhorster Paloma
Almanya Amatör - Oberliga Niedersachsen
15:00
BSV SW Rehden
15:00
Vorsfelde
15:00
FSV Schoningen 2011
15:00
Bornreihe
15:00
SV Meppen II
0 : 1
MTV Eintracht Celle
16:00
Stk Eilvese
1 : 2
1. FC Germania Egestorf/Langreder
18:00
Arminia Hannover
1 : 0
R. Ehlershausen
19:00
Kickers Emden
19:00
Rotenburger
Almanya Amatör - Oberliga NOFV Güney
15:00
Ludwigsfelder
15:00
FC Grimma
15:00
Plauen
15:00
FC Einheit Wernigerode
15:00
FC Einheit Rudolstadt
15:00
Bischofswerdaer FV 1908
15:00
Magdeburg (A)
15:00
SG Union Sandersdorf
15:00
FSV Motor Marienberg
15:00
Auerbach 1906
15:00
VFB 1921 Krieschow
15:00
VfB Germania Halberstadt
Almanya Amatör - Oberliga NOFV Kuzey
14:00
SV Lichtenberg 47
14:00
RSV Eintracht Stahnsdorf 1949
14:00
FC Anker Wismar 1997
14:00
Rostocker FC
Almanya Amatör - Oberliga Rheinland-Pfa
16:30
VfR Baumholder 1886
1 : 3
SV. Gonsenheim
16:30
Engers
16:30
Arminia Ludwigshafen
16:30
Mechtersheim
6 : 2
FC Bitburg 1919
16:30
FC Rot-Weiss Koblenz
16:30
SV Auersmacher
Almanya Amatör - Regionalliga Batı
15:00
SC Paderborn 07 II
0 : 1
Alemannia Aachen
15:00
Wegberg Beeck
2 : 3
SC Wiedenbruck
15:00
1. FC Bocholt
5 : 0
Rot Weiss Ahlen
15:00
1. FC Duren
2 : 2
Fortuna Cologne
15:00
Wuppertaler
15:00
Fortuna Dusseldorf II
15:00
Borussia Monchengladbach II
0 : 0
FC Gutersloh 2000
15:00
1. FC Cologne II
0 : 3
Velbert
Almanya Amatör - Schleswig-Holstein-Liga
14:30
SC Weiche Flensburg 08 II
14:30
Eckernförder
15:00
Heider
15:00
TSV Bordesholm
15:00
TSB Flensburg
15:00
Oldenburger SV
15:00
PSV Union Neumunster
1 : 6
SV Todesfelde
15:30
SV Preussen 09 Reinfeld
15:30
TSV Nordmark Satrup
16:00
Mtsv Hohenwestedt
16:00
FC Dornbreite
Andorra - Premier Lig
21:30
CE Carroi
21:30
CF Atletic America
Angola - Girabola
17:00
Cr Uniao de Malanje
17:00
Recreativo Do Libolo
17:00
FC Bravos do Maquis
17:00
Kabuscorp SCP
17:00
Sagrada Esperanca
17:00
CD Lunda Sul
17:30
Petroleos Do Lobito
17:30
Atletico Petroleos de Luanda
Arjantin - Copa de la Liga
21:30
Argentinos Juniors
21:30
Defensa Y Justicia
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
17:00
Boca Juniors
2 : 1
Newells Old Boys
18:00
Ferro Carril Oeste
4 : 1
CA Platense
21:00
Gimnasia Y Esgrima La Plata
21:00
CA Huracan
21:30
Rosario Central
21:30
CA Independiente
Arjantin - Primera B
21:30
CD Armenio
21:30
CS Italiano
21:30
Canuelas FC
21:30
CD UAI Urquiza
21:30
CSCD Laferrere
21:30
CSD San Martin
21:30
CSD Merlo
21:30
CA Acassuso
23:05
Club Comunicaciones
23:05
Argentino de Merlo
Arjantin - Primera C
21:30
Yupanqui
21:30
Central Ballester
21:30
Defensores de Cambaceres
21:30
CA Atlas
Arjantin - Primera Nacional
02:10
San Martin de Tucuman
0 : 0
Guillermo Brown
19:35
CA Atlanta
1 : 0
Club Almagro
21:00
CA Estudiantes
21:00
CA All Boys
21:30
CA Defensores Unidos
21:30
CA Defensores de Belgrano
23:00
Ferro Carril Oeste
23:00
CA Alvarado
Arjantin - Torneo Federal A
22:00
CA Ferro Carril Oeste General Pico
22:00
Gutierrez SC
22:00
CA Boca Unidos Corrientes
22:00
CA Sol de America de Formosa
Arnavutluk - Kategoria Superiore
16:00
KF Laci
1 : 2
KF Egnatia Rrogozhine
19:00
KF Teuta
19:00
Vllaznia Shkoder
19:00
FK Partizani Tirana
19:00
FC Dinamo City
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Doğu
17:00
FC Mauerwerk
17:00
SC Wiener Viktoria
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Merkez
17:00
Union Gurten
1 : 1
SC Weiz
20:00
USV St. Anna am Aigen
20:00
LASK
Austria Amateur - Regionalliga Batı
13:45
SCR Altach II
13:45
FC Pinzgau Saalfelden
16:00
FC Wolfurt
16:00
SK Bischofshofen
17:00
SV Austria Salzburg
17:00
SC RÖTHIS
18:00
Dornbirner SV
18:00
SPG Silz / Moetz
18:00
SC Imst 1933
18:00
SV Wals-Grunau
18:00
TSV St. Johann
18:00
Kufstein
18:00
VFB Hohenems
18:00
RW Rankweil
Avustralya - A-Ligi
08:30
Western Sydney Wanderers FC
1 : 2
Melbourne City FC
10:30
Melbourne Victory FC
0 : 0
Brisbane Roar FC
12:45
Macarthur FC
1 : 0
Sydney FC
Avustralya - Capital NPL 1
08:00
Cooma Tigers
2 : 2
Canberra Croatia FC
08:00
O'Connor Knights FC
2 : 1
Tuggeranong UTD
Avustralya - Kuzey NSW NPL
08:30
Edgeworth FC
08:30
Adamstown Rosebud FC
09:30
Cooks Hill United
09:30
Lake Macquarie FC
10:30
Valentine FC
10:30
Newcastle Olympic FC
Avustralya - NPL, Batı Avustralya
10:00
Western Knights SC
3 : 3
Olympic Kingsway SC
10:00
Armadale SC
1 : 1
Perth SC
10:00
Bayswater City
5 : 2
Perth Glory FC
10:00
Perth Redstar FC
2 : 3
Fremantle City
10:00
Floreat Athena
2 : 0
Stirling Macedonia FC
10:00
Balcatta
3 : 1
Inglewood United
Avustralya - NPL, Güney Avustralya
08:30
Campbelltown City SC
0 : 4
Adelaide Comets FC
10:30
Adelaide Croatia Raiders SC
3 : 2
FK Beograd
Avustralya - NPL, Güney Avustralya, Kadınlar
10:30
West Torrens Birkalla
10:30
FFSA NTC
12:45
Metro United
:
Adelaide City
Avustralya - NPL,Victoria
06:00
Green Gully SC
1 : 2
Port Melbourne Sharks
08:00
Manningham United Blues
1 : 3
Hume City
11:15
Altona Magic SC
1 : 0
Melbourne Knights
12:00
Dandenong Thunder
0 : 8
Avondale FC
Avustralya - NSW NPL 1
09:30
Sutherland Sharks
1 : 2
Manly United FC
12:00
St George Saints FK
1 : 0
Hills United FC Brumbies
12:15
St George City FA
2 : 0
Central Coast Mariners Academy
Avustralya - Queensland NPL
11:00
Redlands United FC
2 : 4
Queensland Lions FC
11:15
Wynnum Wolves FC
0 : 4
Moreton City Excelsior FC
11:30
Peninsula Power FC
1 : 2
Sunshine Coast Wanderers
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
08:15
Eastern Suburbs FC
5 : 1
Olympic FC Brisbane
11:00
Mitchelton FC
4 : 4
Peninsula Power FC
12:00
Brisbane City FC
1 : 2
Lions FC
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
09:15
Capalaba Bulldogs
09:15
Caboolture FC
10:30
Eastern Suburbs FC
10:30
Broadbeach United
11:00
Ipswich FC
11:00
Mitchelton FK
11:00
Brisbane Strikers
4 : 1
Logan Lightning
12:00
Moreton City Excelsior FC 2
12:00
Southside Eagles
Avustralya - Tazmanya NPL
07:30
Devonport City SC
1 : 1
South Hobart FC
09:45
Launceston City FC
2 : 1
Clarence Zebras FC
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar
08:00
Brunswick Juventus FC
2 : 4
Preston Lions
08:00
FV Emerging
2 : 3
Alamein FC
09:00
South Melbourne FC
1 : 2
Essendon Royals SC
10:00
Boroondara Eagles
4 : 4
Heidelberg United FC
Avustralya - Victoria Premier League 1
08:00
North Geelong Warriors FC
1 : 1
Eastern Lions SC
08:00
Langwarrin SC
1 : 3
Melbourne Victory
10:30
Caroline Springs George Cross FC
0 : 4
Bentleigh Greens
Avusturya - 2. Liga
15:30
SV Stripfing
2 : 2
Dornbirn
Avusturya - Bundesliga
18:00
Wolfsberger AC
1 : 1
Austria Lustenau
18:00
FK Austria Wien
3 : 0
WSG Tirol
18:00
SCR Altach
2 : 2
FC Blau-Weiß Linz
Azerbaycan - Premier Lig
15:30
Karabağ FK
2 : 2
Gabala FK
18:00
Zira FK
3 : 1
Neftchi Baku PFC
BAE - Arap Körfez Ligi
17:00
Hatta SC
1 : 1
Emirates Club
19:30
Al Wahda FC (Uae)
1 : 0
Ajman Club
BAE - Division 1
16:55
Al Urooba UAE
16:55
Gulf United
16:55
Fujairah FC
16:55
Masafi
16:55
AL Taawoun
16:55
Gulf FC
16:55
Masafi
0 : 0
Masfoot Sports Club
16:55
Gulf United
16:55
AL Taawoun
17:00
United
17:00
Al Dhafra SCC
17:05
Al Dhafra SCC
17:05
City Football Club
Bahreyn - 2nd Division
19:00
Um Alhassam
19:00
AL Budaiya
19:00
Etehad Alreef
19:00
Aali
19:00
AL Bahrain
19:00
MALKIYA CLUB
Bangladeş - Premier Lig
12:00
Fortis FC
12:00
Bashundhara Kings
12:45
Mohammedan SC Dhaka
:
Brothers Union
12:45
Abahani Ltd. Chittagong
:
Rahmatgonj MFS
Beyaz Rusya - Pervaya Liga
13:00
Bate Borisov Reserve
3 : 2
FC Ostrovets
15:00
FK Bumprom
15:00
Belshina
17:00
FC Slonim
2 : 3
Volna Pinsk
19:00
Dinamo Minsk Reserve
19:00
FC BARANOVICHI
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi
14:10
FC Minsk
1 : 1
Naftan Novopolotsk
16:00
FK Arsenal Dzerzhinsk
2 : 0
Shakhter Soligorsk
18:00
Slavia Mozyr
1 : 1
FC Dinamo Brest
Bosna Hersek - Premier Lig
14:30
NK Siroki Brijeg
4 : 1
FK IGMAN KONJIC
17:00
FK Sloga Doboj
0 : 2
HSK Zrinjski Mostar
21:45
FK Sarajevo
21:45
FK Borac Banja Luka
Bosna Hersek - Prva League - Fed BiH
18:00
FK Rudar Kakanj
18:00
OFK GRADINA SREBRENIK
18:00
FK Sloboda Tuzla
18:00
FK RADNIK HADZICI
18:00
BFK Simm Bau
18:00
FK Mladost Doboj Kakanj
18:00
Bratstvo Gracanica
18:00
FK Gornji Rahic
18:00
HNK Tomislav Tomislavgrad
18:00
Celik Zenica
Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske
17:30
FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
17:30
FK Sutjeska Foca
17:30
FAMOS VOJKOVICI
17:30
FK Radnik Bijeljina
17:30
FK BSK BANJA LUKA
17:30
FK Ljubic Prnjavor
17:30
Laktasi
17:30
Velez Nevesinje
17:30
FK Leotar Trebinje
17:30
ROMANIJA PALE
17:30
Drina Zvornik
17:30
FK Rudar Prijedor
17:30
FK Borac Kozarska Dubica
17:30
FK Slavija Sarajevo
Botsvana - Premier Lig
16:30
Township Rollers
16:30
Orapa United
16:30
Security Systems FC
16:30
Tafic FC
16:30
Masitaoka FC
16:30
Bdf Xi
16:30
Nico United
16:30
Sua Flamingoes
16:30
Matebele
16:30
Gaborone United
Brezilya - Amapaense
22:00
Trem AP
22:00
Santos FC AP
Brezilya - Brasileiro Seri A2, Kadınlar
21:00
SC Recife PE
21:00
Fortaleza EC CE
21:00
EC Juventude RS
21:00
Taubate SP
22:00
Recanto Da Crianca AM
22:00
3B Sport A&M
Brezilya - Brasilero Seri B
01:00
Botafogo FC SP
1 : 1
America FC MG
01:00
Gremio Novorizontino SP
2 : 1
CR Brasil AL
03:00
Operario Ferroviario EC PR
1 : 0
Avai FC SC
21:30
Chapecoense SC
21:30
Ituano FC SP
22:30
Santos FC SP
22:30
Paysandu SC PA
23:00
Amazonas FC A&M
23:00
SC Recife PE
Brezilya - Brasilero Serie A
22:00
Fluminense FC RJ
22:00
CR Vasco da Gama RJ
22:00
Criciuma EC SC
22:00
Fortaleza EC CE
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
02:00
SE Palmeiras SP
2 : 0
America MG
21:00
SE Kindermann SC
21:00
Santos FC SP
21:00
Real Brasilia FC DF
21:00
Sao Paulo FC SP
21:00
Fluminense FC RJ
21:00
Botafogo FR RJ
Brezilya - Brezilya Serie C
23:00
Tombense FC MG
23:00
EC Sao Jose RS
23:00
Clube DO Remo PA
23:00
Volta Redonda FC RJ
Brezilya - Cearense, Serie B
22:00
CF Atletas Do Tirol CE
22:00
Itapipoca EC CE
Brezilya - Gaucho, Serie A2
17:00
Monsoon FC RS
17:00
Ec Pelotas
21:00
Esporte Clube Sao Gabriel RS
21:00
CE Aimore
Brezilya - Maranhense
22:30
Maranhao MA
22:30
Sampaio Correa FC MA
Brezilya - Paulista, Serie A4
21:00
Rio Branco SP
21:00
EC XV de Novembro de Jau SP
Brezilya - Rondoniense Şampiyonası
22:30
Barcelona RO
22:30
Vihena RO
Brezilya - Roraimense
22:30
Gremio Atletico Sampaio RR
22:30
Rio Negro RR
Brezilya - U20 Paulista
21:00
Gremio Novorizontino
21:00
Gd Prudente SP U20
21:00
Botafogo FC SP
21:00
AA Francana SP
21:00
RB Bragantino SP
21:00
Capivariano SP
21:00
Sao Paulo FC SP
21:00
Gremio Osasco Audax EC SP
21:00
SE Palmeiras SP
21:00
Ibrachina FC SP
21:00
SC Corinthians SP
21:00
Sao Caetano SP
21:00
Santos FC SP
21:00
Maua FC SP U20
Bulgaristan - B PFG
17:00
PFC Dobrudzha Dobrich
17:00
FC Maritsa Plovdiv
17:00
FC Strumska Slava
17:00
FK Spartak 1918 Varna
17:00
Montana
17:00
PFC Belasitsa Petrich
17:00
CHERNOMORETS BALCHIK
6 : 0
FK BDIN VIDIN
17:00
PFC SPARTAK PLEVEN
17:00
Sportist Svoge
17:00
Liteks Lovech
17:00
C´Morets Burgas
Bulgaristan - Parva Liga
15:15
PFC Pirin Blagoevgrad
0 : 0
PFC Cherno More Varna
17:45
FK Hebar Pazardzhik
0 : 3
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
20:15
PFC Levski Sofya
20:15
PFK Beroe Stara Zagora
Burundi - Ligue A
14:00
Magara Young Boys
1 : 3
Sports Dynamic
16:00
Le Messager Ngozi FC
16:00
Musongati FC
16:00
Olympic Star FC
16:00
Flambeau Du Centre FC
16:00
Telaviv FC
16:00
Kayanza United FC
16:00
Aigle Noir CS
16:00
Llb Amasipiri FC
16:30
Bumamuru FC
16:30
Tigre Noir Ruyigi
Cebelitarık - Ulusal Lig
20:30
Mons Calpe SC
20:30
St Josephs FC
Çekya - 1. Lig, Kadınlar
12:00
Lokomotiva Brno Horni Herspice
12:00
Banik Ostrava
14:00
AC Sparta Prague
14:00
1. FC Slovacko
15:00
Slavia Prague
4 : 2
FC Slovan Liberec
15:00
FC Viktoria Plzen
15:00
FK Pardubice
Çekya - 1st Division
16:00
FK Jablonec
0 : 0
FC Fastav Zlin
16:00
Sparta Prague
4 : 3
FC Banik Ostrava
16:00
MFK Karniva
1 : 1
Bohemians Prag 1905
19:00
FK Teplice
2 : 1
SK Dynamo Ceske Budejovice
Çekya - CFL
11:15
FK Motorlet Prague
0 : 3
TJ Jiskra Domazlice
11:30
FK Prepere
2 : 0
FC Kolin
15:30
TJ Prestice
15:30
FK Kraluv Dvur
18:00
TJ Slovan Velvary
1 : 1
SK Zapy
18:00
FK Arsenal Ceska Lipa
3 : 1
FK Pardubice B
19:00
FC Slavia Karlovy Vary
19:00
Sokol Hostoun
Çekya - Divize A
11:15
SK Petrin Plzen
4 : 1
FK Slavoj Cesky Krumlov
18:00
FC Rokycany
18:00
SK Otava Katovice
18:00
FK Spartak Sobeslav
18:00
FK Komarov
18:00
FK Tachov
18:00
SK Senco Doubravka
18:00
SK Horovice
18:00
FC Viktoria Marianske Lazne
Çekya - Divize B
11:15
SK Ujezd Praha 4
11:15
Brandys Nad Labem
11:15
SK Steti
0 : 3
FK Olympie Brezova
11:15
Chomutov
1 : 1
Admira PR B
11:15
SK Hrebec
1 : 4
FK Seko Louny
17:00
FK Hvezda Cheb
17:00
FK Neratovice Byskovice
18:00
FK Ostrov
18:00
FK Meteor Prague VIII
18:00
Tj Sokol Nespeky
18:00
SK Cesky Brod
Çekya - Divize C
11:15
MFk Chrudim B
3 : 2
Letohrad
11:15
SK Benesov
1 : 5
TJ Velke Hamry
18:00
TJ Jiskra Usti nad Orlici
18:00
Tj Spoje Praha
18:00
SK Vysoke Myto
18:00
FC Slavia HK
Çekya - Divize D
17:00
SFK Vrchovina
17:00
TJ Dalnice Sperice
17:00
FC PBS Velka Bites
17:00
SK Lisen B
17:00
FSC Stara Rise
17:00
TJ Sokol Lanzhot
Çekya - Divize E
17:00
1 HFK Olomouc
17:00
Sfk Elko Holesov
17:00
Kostelec Na Hane
17:00
Sternberk
17:00
FC Vsetin
17:00
1.FC Viktorie Prerov
17:00
SK Jiskra Rymarov
17:00
FK Nove Sady
17:00
TJ Slovan Bzenec
17:00
FC TVD Slavicin
17:00
FK Novy Jicin
17:00
TJ Skastice
Çekya - Divize F
15:30
TJ Bridlicna
15:30
SK Polanka Nad Odrou
17:00
TJ Valasske Mezirici
17:00
Opava B
17:00
Tj Repiste
17:00
FC Slavoj Olympia Bruntal
17:00
TJ Unie Hlubina
17:00
Vitkovice
Çekya - FNL
11:15
MFK Vyskov
1 : 1
FC ZBROJOVKA Brno
18:00
SK Lisen
1 : 2
Sigma Olomouc (B)
18:00
1 FK Pribram
1 : 1
FK Mas Taborsko
Çekya - MSFL
11:15
TJ Tatran Bohunice
0 : 1
CSK Uhersky Brod
17:00
FC Slovan Rosice
17:00
FK Frydek Mistek
Çekya - U19 1.Grup
11:00
1 FC Slovacko U19
2 : 1
FC Viktoria Plzen U19
11:00
Mlada Boleslav U19
2 : 3
Sparta Prague
11:15
Dukla Prag U19
3 : 2
FC Slovan Liberec U19
11:30
SK Dynamo Ceske Budejovice
2 : 3
Slavia Prague
12:00
FC Vysocina Jihlava U19
1 : 3
1 FC Brno U19
12:00
FC Fastav Zlin U19
3 : 1
MFK Frydek Mistek U19
12:00
Sigma Olomouc U19
7 : 0
MFK Karvina U19
13:00
FC Pardubice U19
0 : 3
Banik Ostrava U19
Cezayir - Lig 1
18:00
Paradou Ac
1 : 0
El Bayadh
Cezayir - Ligue 2
17:00
ESM Kolea
17:00
CBR Mecheria
17:00
JS Guir Abadla
17:00
ASM Oran
17:00
Wa Mostaganem
17:00
GC Mascara
17:00
CR Temouchent
1 : 0
MCB Oued Sly
17:00
NA Hussein Dey
1 : 0
RC Arbaa
17:00
JSM Tiaret
17:00
WA Boufarik
17:00
Skaf Khemis Miliana
17:00
ES Mostaganem
17:00
Olympique Medea
1 : 3
Rc Kouba
Çin - Çin 1. Ligi
10:00
Shijiazhuang Kungfu FC
1 : 0
Heilongjiang Ice City FC
10:00
Liaoning Tieren FC
2 : 1
Jiangxi Lushan
10:30
Shanghai Jiading Huilong
1 : 1
Qingdao Red Lions
14:30
Guangxi Pingguo Haliao
14:30
Yunnan Yukun
Çin - Çin Süper Ligi
10:30
Shandong Taishan FC
4 : 1
Cangzhou Mighty Lions
14:00
Chengdu Rongcheng FC
3 : 1
Shenzhen Peng City
14:35
Wuhan Three Towns FC
0 : 0
Changchun Yatai
15:00
Nantong Zhiyun FC
0 : 2
Shanghai Shenhua
Çin - Çin Süper Ligi, Kadınlar
10:00
Shandong Sports Lottery
0 : 4
Wuhan Jianghan University
10:00
Guangdong Meizhou Hakka FC
10:00
Beijing Bg Phoenix FC
10:00
Henan Jianye
10:00
Shanghai Shengli
Çin - FA Kupası
09:00
Jiangsu Landhouse Dong Victory
1 : 1
Langfang Glory City FC
09:00
Shanghai Mitsubishi Heavy Industries Fly
2 : 0
Jiangxi Dark Horse Junior
09:00
Shanghai Segenda
1 : 1
Ganzhou Ruishi FC
09:30
Shanxi Xiangyu
1 : 4
Beijing Institute Of Technology FC
10:00
Dalian Kun City
3 : 2
Quanzhou Yaxin
10:00
Qianxinan Xufengtang
1 : 4
Shenzhen Juniors FC
10:00
Dezhou Haishan
1 : 3
Taian Tiankuang
10:00
Changchun Xidu
0 : 5
Shaanxi Union FC
10:30
Xian Chongde Ronghai
0 : 4
Guangzhou E-Power FC
10:30
Shenzhen Donson
3 : 1
Guangxi Lanhang
14:30
Guangxi Bushan
0 : 1
Rizhao Yuqi
Danimarka - 1.Lig
15:00
Hobro IK
1 : 2
FC Fredericia
Danimarka - 2nd Division Doğu
15:00
Aarhus Fremad
5 : 0
Nykoebing FC
15:00
HIK Hellerup
1 : 0
Thisted FC
15:00
Skive IK
2 : 1
Brabrand IF
Danimarka - 3. Lig
14:30
VSK Aarhus
14:30
Naesby BK
15:00
BK Frem
1 : 0
BK Avarta
15:00
Young Boys FD Silkeborg
0 : 1
Holstebro BK
15:00
SFB Oure FA
15:00
Vejgaard BK
Danimarka - Kvindeligaen, Kadınlar
14:00
Broendby IF
14:00
HB Koege
Danimarka Amatör - Danmarksserien
13:00
B 1908
13:00
KFUM BK Roskilde
13:00
Ringsted IF
13:00
AB Taarnby
14:00
Alleread FK
14:00
Frederikssund IK
14:00
OKS
14:00
Norresundby FB
14:30
BK Marienlyst
14:30
Kjellerup IF
15:00
Broenshoej BK
15:00
Karlslunde IF
15:00
B. 1909
15:00
Odder IGF
15:00
AB Taarnby
15:00
B 1908
15:00
Hobro Ik 2
15:00
Dalum IF
16:00
Varde IF
16:00
B1913
Ekvador - LigaPro Primera A
00:30
SD Aucas
3 : 1
CS Emelec
00:30
Orense SC
1 : 0
LDU Quito
El Salvador - Segunda Division
23:30
Atletico Balboa
23:30
CD Pipil
Endonezya - Liga 1
11:00
Persik Kediri
11:00
PSS Sleman
11:00
Persib Bandung
11:00
Borneo Samarinda
11:00
Persib Bandung
3 : 1
Persebaya Surabaya
11:00
Persik Kediri
1 : 1
Persita Tangerang
15:00
Barito Putera
15:00
Bhayangkara FC
15:00
Persebaya Surabaya
15:00
Bali United
15:00
PSS Sleman
2 : 3
Dewa United
15:00
Bali United
2 : 1
Bhayangkara FC
Ermenistan - Birinci Lig
15:00
FC Ararat Yerevan 2
15:00
FC Urartu Yerevan 2
15:00
FC SHIRAK GYUMRI 2
15:00
FC Mika Yerevan
Estonya - Esiliiga B
15:00
FC Phoenix Johvi
2 : 5
FC Kuressaare
19:00
FA Tartu Kalev
19:00
Laanemaa Jk Haapsalu
19:00
Viljandi JK Tulevik
19:00
Nomme Kalju FC U21
Estonya - Premium Liiga
12:30
FC Nomme United
0 : 2
JK Tallinna Kalev
14:30
Paide Linnameeskond
0 : 1
Tartu JK Tammeka
17:00
FCI Levadia Tallinn
1 : 1
Parnu JK Vaprus
Etiyopya - Premier Lig
16:00
Dire Dawa Kenema FC
1 : 0
Shashemene Kenema
19:00
Wolaita Dicha SC
19:00
Saint George SC
Faroe Adaları - 1. deild
15:00
FC Suduroy
15:00
B71 Sandoy
17:00
AB Argir
0 : 1
B36 B36 Torshavn IITorshavn II
18:00
NSI Runavik II
18:00
TB Tvoeroyri
Faroe Adaları - Premier Lig
20:30
KI Klaksvik
20:30
B68 Toftir
Fas - Botola Pro D1
19:00
Ittihad Tanger
1 : 1
Fus Rabat
21:00
Mouloudia Club Of Oujda
21:00
SCC Mohammedia
23:00
Wydad AC
23:00
Hassania Union Sport Agadir
Fas - Botola Pro D2
19:00
AS Sale
19:00
Rapide Oued Zem
19:00
Chabab Ben Guerir
19:00
Chabab Atlas Khenifra
19:00
Wydad Fes
19:00
Racing Athletic Club Casablanca
21:00
Olympique Club Of Khouribga
21:00
Stade Marocain
Fildişi Sahili - Lig 1
18:30
AFAD
18:30
Lys Sassandra
18:30
FC San Pedro
18:30
Zoman FC
18:30
Mouna FC
18:30
Stella Club Dadjame
20:45
Denguele Sports d´Odienne
20:45
Racing Club Dabidjan
Filipinler - Filipinler Futbol Ligi
10:00
Don Bosco Garelli United
4 : 2
Mendiola FC
12:45
Tuloy FC
1 : 7
DH Cebu FC
15:00
Philippine Army
0 : 5
Taguig FC
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu
15:00
Myllykosken Pallo -47
15:00
PPJ Helsinki
16:00
FC Futura
3 : 7
Pepo Lappeenranta
16:00
Nurmijarven Jalkapalloseura
0 : 2
Lahden Reipas
17:30
FC Kiffen
17:30
Atlantis FC/Akatemia
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
13:00
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
3 : 1
Sexypoexyt
17:00
VJS
3 : 1
FC Honka
17:00
Esbo Bollklubb
17:00
FC Inter Turku 2
17:30
HJS Akatemia
17:30
TPV
19:30
Tampere United
19:30
Tampereen Ilves 2
Finlandiya - Kakkonen, C Grubu
14:00
Otp FC
1 : 2
Kuopion Elo
16:00
Jakobstads Bollklubb
0 : 2
JS Hercules
17:00
Jps
17:00
GBK Kokkola
18:00
OPS Oulu
2 : 2
Narpes Kraft
19:00
SJK Akatemia/2
19:00
TP-47
Finlandiya - Kansallinen Liiga, Kadınlar
16:00
FC Honka
16:00
HJK Helsinki
16:00
Hps
2 : 2
Kuopion Palloseura
17:00
Aland United
17:00
Tampereen Ilves
20:00
Pallokerho Keski-Uusimaa
20:00
Jypk
Finlandiya - Suomen Kupası
14:30
Kajaanin Palloilijat
5 : 0
Kemin Palloseura
20:00
Ips
20:00
Mikkelin Kissat
Finlandiya - Veikkausliiga
15:00
HJK Helsinki
2 : 1
IFK Mariehamn
16:15
FC Lahti
1 : 1
FC Haka Valkeakoski
17:00
Kuopion Palloseura
17:00
FC Inter Turku
18:30
Vaasan Palloseura
2 : 2
IF Gnistan
Finlandiya - Ykkonen
16:00
KPV Kokkola
16:00
FC Vaajakoski
16:00
Rovaniemen Palloseura
16:00
JJK Jyvaskyla
16:00
Espoon Palloseura
16:00
VIFK
Finlandiya - Ykkosliiga
16:00
Jippo
1 : 0
FC KTP Kotka
16:00
Turun Palloseura
1 : 0
Mikkelin Palloilijat
16:00
SJK Akatemia
0 : 1
FF Jaro
16:00
Japs
3 : 1
PK-35 Helsinki
Galler - Cymru Şampiyonası Güney
16:30
Abergavenny Town
16:30
Caerau Ely FC
16:30
Abertillery Bluebirds
2 : 5
Afan Lido
16:30
Cambrian & Clydach Vale
0 : 0
Trefelin BGC
16:30
Carmarthen Town
16:30
Llantwit Major
16:30
Cwmbran Celtic
3 : 1
Goytre Utd.
16:30
Baglan Dragons
1 : 2
Pontardawe Town FC
16:30
Taffs Well
16:30
Ammanford
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey
16:00
Llanidloes Town
16:00
Bangor 1876 FC
Gana - Premier Lig
18:00
Legon Cities FC
2 : 0
Hearts of Oak
18:00
Accra Great Olympics
18:00
Dreams FC
18:00
Karela United Fc
1 : 1
Accra Lions
Güney Afrika - Premiership
16:00
L. Golden Arrows
1 : 1
Royal AM FC
18:00
Sekhukhune United
1 : 0
Cape Town Spurs
18:30
Orlando Pirates FC
1 : 0
AmaZulu FC
21:00
Supersport United
21:00
Chippa United FC
Güney Afrika - Şampiyona
16:00
University of Pretoria FC
0 : 1
Magesi FC
16:00
Baroka FC
16:00
Casric Stars FC
16:00
Jdr Stars
0 : 0
Venda Football Academy
16:00
Platinum City Rovers
1 : 3
Milford FC
16:00
Upington City FC
16:00
Black Leopards
Gürcistan - Erovnuli Liga
14:00
FC Samtredia
0 : 0
Torpedo Kutaisi
18:00
FC Samgurali Tskaltubo
3 : 1
FC Dinamo Tbilisi
20:00
FC Kolkheti-1913 Poti
0 : 0
FC Dinamo Batumi
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00
FC Goa
2 : 1
Chennaiyin FC
Hindistan - I-League 2
12:30
United Sports Club
12:30
Maharashtra Oranje FC
13:30
Sudeva Delhi FC
13:30
FC Bengaluru United
Hırvatístan - Druga NL
16:00
NK Mladost Zdralovi
16:00
NK Radnik Krizevci
18:00
Grobnican
18:00
Belisce
18:00
Dugo Selo
2 : 0
Bjelovar
18:00
NK Hrvace
18:00
NK Kustosija
18:00
Nk Krk
18:00
NK Opatija
18:00
Nk Jadran Lp
18:00
Nk Marsonia 1909
18:00
NK Trnje
18:00
Hrvatski Dragovoljac
Hırvatístan - HNL
18:00
NK Osijek
1 : 2
NK Istra 1961
20:10
NK Slaven Belupo
20:10
HNK Hajduk Split
Hırvatístan - Prva NL
15:50
NK Dubrava Zagreb
15:50
Zmijavci
18:00
Sibenik
2 : 1
NK Solin
18:00
HNK Vukovar 1991
1 : 1
NK Dugopolje
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
04:00
CD Victoria La Ceiba
0 : 1
Lobos UPNFM
Hong Kong, Çin - Birinci Lig
10:00
Southern District FC
0 : 2
Sham Shui Po Sa
10:00
Wofoo Tai Po
0 : 0
Kitchee SC
13:00
Lee Man FC
2 : 0
Hong Kong FC
İngiltere Amator - Federasyon Kadınlar Süper Ligi
14:30
Bristol City WFC
14:30
Liverpool FC
İngiltere Amator - Isthmian Football Leag.
17:00
Carshalton Athletic
17:00
Billericay Town
17:00
Chatham Town
17:00
Horsham FC
17:00
Cheshunt FC
17:00
Canvey Island
17:00
Concord Rangers
17:00
Whitehawk
17:00
Cray Wanderers
17:00
Bognor Regis
17:00
Folkestone Invicta
17:00
Dulwich Hamlet
17:00
Hastings United FC
17:00
Enfield Town
17:00
Kingstonian FC
17:00
Haringey Borough FC
17:00
Lewes
17:00
Hashtag United
17:00
Margate FC
17:00
Wingate & Finchley
17:00
Potters Bar Town
17:00
Hornchurch FC
İngiltere Amator - Konferans Güney
17:00
Braintree Town FC
17:00
Eastbourne Borough
17:00
Chippenham Town
1 : 1
Chelmsford City
17:00
Dartford FC
17:00
Truro City
17:00
Dover Athletic
17:00
Yeovil Town
17:00
Maidstone United FC
17:00
Hampton & Richmond Borough FC
17:00
Slough Town
1 : 1
Welling United
17:00
Taunton Town
17:00
Hemel Hempstead Town
17:00
Tonbridge Angels
17:00
ST Albans City
17:00
Torquay United
17:00
Havant & Waterlooville
17:00
Weymouth FC
17:00
Farnborough FC
17:00
Worthing FC
17:00
Weston Super Mare
17:00
Aveley
17:00
Bath City FC
İngiltere Amator - Konferans Kuzey
17:00
Banbury United
0 : 3
Tamworth
17:00
Bishop´s Stortford
17:00
Curzon Ashton
17:00
Blyth Spartans AFC
17:00
Brackley Town FC
17:00
Chester FC
17:00
Darlington
17:00
Farsley Celtic
2 : 0
Buxton FC
17:00
Gloucester
17:00
Scunthorpe United
17:00
Hereford FC
17:00
Boston United FC
17:00
Peterborough Sports FC
17:00
Chorley FC
17:00
Rushall Olympic
17:00
Warrington Town
17:00
Scarborough Athletic
17:00
Alfreton Town FC
17:00
South Shields
17:00
Southport
17:00
Spennymoor Town FC
17:00
Kings Lynn Town
İngiltere Amator - Northern Premier League
17:00
Bamber Bridge
3 : 2
Whitby Town
17:00
Bradford Park Avenue AFC
17:00
G´borough Trinity
17:00
Guiseley AFC
17:00
FC United Of Manchester
17:00
Hyde United
2 : 1
Matlock Town
17:00
Ilkeston Town FC
17:00
Morpeth Town
17:00
Macclesfield FC
17:00
Workington
17:00
Marine FC
4 : 0
Atherton Collieries AFC
17:00
Radcliffe FC
1 : 1
Basford United
17:00
Stafford Rangers
17:00
Ashton United FC
17:00
Worksop Town
2 : 1
Warrington Rylands 1906 FC
İngiltere Amator - Premier Lig 2
14:00
Tottenham Hotspur FC
2 : 2
Manchester United FC
İngiltere Amator - Professional Development Ligi
15:00
Swansea City
3 : 1
Bristol City
İngiltere Amator - Şampiyona, Kadınlar
16:00
Blackburn Rovers LFC
1 : 0
Watford LFC
İngiltere Amator - Southern Football League,Premier Division Merkez
17:00
Stamford
17:00
Hitchin Town
17:00
Stourbridge
17:00
Royston Town
17:00
Stratford Town
17:00
Bromsgrove Sporting
17:00
AFC Sudbury
17:00
Long Eaton United
17:00
AFC Telford United
17:00
Berkhamsted FC
17:00
Barwell FC
3 : 3
Redditch United
17:00
Halesowen Town FC
17:00
St Ives Town
17:00
Kettering Forest
1 : 0
Coalville Town
17:00
Leiston
17:00
Leamington FC
17:00
Needham Market FC
17:00
Mickleover FC
İngiltere Amator - Southern League Premier South
17:00
Sholing FC
17:00
Swindon Supermarine
17:00
Poole Town
17:00
Didcot Town
17:00
Plymouth Parkway
17:00
Walton & Hersham FC
17:00
Hendon
17:00
Gosport Borough
17:00
Heyes & Yeading
17:00
Salisbury FC
17:00
Hanwell Town
17:00
Hungerford Town
17:00
Harrow Borough
17:00
Tiverton Town
17:00
Chesham United
17:00
Bracknell Town
17:00
Totton
17:00
Merthyr Town
17:00
Basingstoke Town
17:00
Dorchester Town
17:00
Winchester City FC
17:00
Beaconsfield Town
İrlanda - Birinci Lig
21:45
Longford Town
21:45
Cork City FC
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 1
17:00
Pontevedra CF B
2 : 1
Bergantinos CF
18:30
RC Celta de Vigo C
18:30
UD Barbadas
20:30
Rapido de Bouzas
20:30
Polvorin FC
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 10
18:00
La Palma CF
18:00
AD Ceuta B
19:00
Puente Genil FC
19:00
Conil CF
20:00
Bollullos CF
20:00
AD Cartaya
20:00
CD Ciudad de Lucena
20:00
Espeleno Atletico
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 11
17:00
CE Santanyi
17:00
CD Binissalem
17:30
CF Platges de Calvia
17:30
CD Ibiza Islas Pitiusas
18:00
CD Manacor
18:00
UD Arenal
18:00
CD Llosetense
1 : 2
CE Felanitx
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 12
14:15
V. Santa Brigida
14:15
CD Santa Ursula
19:30
San Bartolome CF
19:30
CD Union Sur Yaiza
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 15
17:00
FC Bidezarra
17:00
CD Beti Onak
17:30
CD Huarte
17:30
CD Subiza
17:30
Udc Txantrea Kke
17:30
CD Oberena
18:00
CD Ardoi FE
18:00
CD Pamplona
18:00
CD Cortes Navarre
18:00
CD Avance Ezcabarte
19:00
CD Lerines
19:00
Pena Sport FC
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 16
17:00
Pena Balmaiso CF
17:00
CD Calahorra B
18:00
CD Varea
18:00
CD Berceo
19:00
CA Vianes
19:00
CA River Ebro
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 17
18:15
CD Ebro
18:15
SD Huesca B
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 18
18:30
CD Tarancon
18:30
Toledo Sad
19:00
CD Azuqueca
19:00
Villarrubia CF
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 2
17:30
Condal Club
17:30
Caudal Deportivo
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 3
18:00
UD Samano
18:00
CD Elemental Atletico Mineros
18:00
SD Atletico Albericia
18:00
CD Revilla
20:00
SD Solares Medio Cudeyo
20:00
UM Escobedo
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 4
16:30
CD Vitoria
16:30
SD Beasain
17:00
Deportivo Alaves C
17:00
CD Basconia
17:30
Pasaia Ke
17:30
CD San Ignacio
18:00
CD Padura
18:00
Touring Ke
18:00
Lagun Onak
18:00
Club Portugalete
18:00
Scd Durango
18:00
CD Derio
18:15
SD Leioa
18:15
CD Anaitasuna
19:00
SD Deusto
19:00
CD Aurrera Ondarroa
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 5
18:30
UE Rapitenca
18:30
UE Vilassar de Mar
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 6
17:00
CD Roda
17:00
CD Utiel
17:00
CD Castellon B
4 : 1
CD Burriana
18:00
CF Gandia
18:00
AC Torrellano
18:00
FC Jove Espanol San Vicente
18:00
UD Castellonense
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 8
17:00
CD Colegios Diocesanos
17:00
Real Avila CF
17:30
UD Santa Marta
17:30
CD Laguna de Duero
17:30
CD Virgen Del Camino
17:30
CD Becerril
17:45
SD Ponferradina B
0 : 0
Atletico Bembibre
18:30
Burgos CF Promesas
18:30
Cultural Deportiva Leonesa B
18:30
Atletico Astorga
18:30
CD Villaralbo
18:30
CD Mirandes B
18:30
CD Palencia Cristo Atletico
19:00
CD Palencia CF
19:00
SD Almazan
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 9
19:00
UD Torre Del Mar
19:00
FC Malaga City
19:00
CD El Ejido 2012
19:00
CD Huetor Tajar
İsrail - Premier Lig
17:00
Maccabi Tel Aviv FC
4 : 0
Hapoel Haifa FC
18:00
Bnei Sakhnin FC
0 : 2
Maccabi Bney Reine
18:00
Maccabi Netanya FC
1 : 0
Hapoel Jerusalem FC
20:00
Maccabi Haifa FC
0 : 0
Hapoel Beer Sheva FC
20:00
Maccabi Petah Tikva FC
0 : 0
Hapoel Tel Aviv FC
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
14:00
FC Rosengaard 1917
2 : 1
Onsala BK
17:00
Eskilsminne IF
1 : 3
Jönköping Södra
17:00
Lunds BK
3 : 2
FC Trollhattan
17:00
Oskarshmans AIK
1 : 1
Torslanda IK
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu
13:00
Friska Viljor FC
2 : 4
Nordic United FC
14:00
AFC Eskilstuna
3 : 3
Assyriska FF
17:00
IF Karlstad Fotbol
1 : 4
FC Stockholm Internazionale
17:00
Sollentuna FF
2 : 2
FBK Karlstad
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland
14:00
Vanersborgs FK
1 : 1
Vanersborgs IF
14:00
Stenungsunds IF
14:00
Ahlafors IF
İsveç - 2. Lig, Norra Svealand
14:00
IFK Osteraakers FK
3 : 1
Dalkurd FF
17:00
IK Franke
17:00
Kungsangens IF
17:00
FOC Farsta
17:00
Falu FK
18:00
FC Gute
3 : 1
Viggbyholms IK FF
İsveç - 2. Lig, Norrland
13:00
Kiruna FF
13:00
Umea FC Akademi
14:00
Frösö IF
14:00
Bodens BK
15:00
Skelleftea FF
15:00
Algarna Harnosand IF
15:00
Bergnasets AIK
15:00
Team TG FF
15:00
Lucksta IF
15:00
Taftea IK
15:00
Ytterhogdals IK
15:00
Gottne IF
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland
15:00
IFK Simrishamn
15:00
Osterlen FF
15:00
IFK Trelleborg
2 : 2
Kristianstad FC
15:00
Rappe GOIF
15:00
FK Karlskrona
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand
17:00
Nykoping BIS
1 : 3
IFK Haninge
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland
14:00
Bergdalens IK
14:00
Jonsereds
15:00
Husqvarna FF
15:00
Laholms FK
İsveç - Allsvenskan
16:00
IFK Goteborg
1 : 1
IFK Norrköping FK
16:00
IK Sirius
0 : 1
IFK Varnamo
18:30
Malmo FF
1 : 0
Vasteras SK
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar
16:00
Vittsjo GIK
2 : 0
AIK DFF
16:00
Vaxjo DFF
1 : 0
KIF Orebro DFF
İsveç - Superettan
14:00
Skovde AIK
1 : 0
Trelleborgs FF
14:00
Sandvikens IF
1 : 0
Osters IF
16:00
Utsiktens BK
1 : 0
GIF Sundsvall
16:00
Östersund FK
1 : 1
Orgryte IS
İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar
16:00
Gamla Upsala SK
16:00
Mallbackens IF
16:00
Jitex Molndal BK
16:00
Bollstanas SK
16:00
Alingsas FC United
16:00
Orebro SK Soder
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan
13:00
Helsingborgs IF
13:00
IFK Stocksund
14:00
Halmstads BK
14:00
IFK Norrkoping FK
15:00
Djurgardens IF
15:00
Osters IF
15:00
BK Hacken
15:00
Malmo FF
17:00
AIK Solna
17:00
IF Brommapojkarna
İsviçre - Challange Ligi
19:00
FC Vaduz
1 : 1
FC Wil 1900
İsviçre - Süper Lig
19:00
Yverdon Sport
2 : 0
FC Stade Ouchy
19:00
Servette Geneva
1 : 0
Grasshoppers Club Zurich
21:30
FC Lugano
21:30
Lausanne-Sport
İsviçre - Yükselme Ligi
16:30
FC Basel
4 : 1
SR Delemont
16:30
BSC Young Boys
16:30
FC Bulle
17:00
FC Zurich
17:00
FC Bavois
17:00
FC Luzern
17:00
SC Cham
17:00
FC Breitenrain
17:00
Etoile Carouge
17:00
FC Rapperswil-Jona
17:00
FC Paradiso
18:00
FC St. Gallen
18:00
SC Kriens
İzlanda - Besta deild
17:00
HK Kopavogur
0 : 2
FH Hafnarfjördur
17:00
FH Hafnarfjördur
17:00
HK Kopavogur
19:15
KR Reykjavik
0 : 1
Fram Reykjavik
İzlanda - Kupa, Kadınlar
17:00
Haukar Hafnarfjordur
17:00
IR Reykjavik
17:00
Dalvik/Reynir
17:00
Einherji
Japonya - J.Lig 2
08:00
Montedio Yamagata
2 : 1
Ehime FC
08:00
Ventforet Kofu
4 : 1
Thespakusatsu Gunma
08:00
Shimizu S-Pulse
3 : 2
Vegalta Sendai
08:00
Fujieda MYFC
0 : 1
Tokushima Vortis
08:00
Fagiano Okayama
2 : 0
Roasso Kumamoto
Japonya - J.Lig 3
08:00
Iwate Grulla Morioka
1 : 1
FC Ryukyu
08:00
Matsumoto Yamaga FC
2 : 1
Kamatamare Sanuki
Japonya - J.Ligi
08:00
Hokkaido Consadole Sapporo
1 : 1
Sanfrecce Hiroshima
08:00
Yokohama F Marinos
08:00
Kashiwa Reysol
08:00
Kyoto Sanga FC
0 : 1
Albirex Niigata
08:00
Sagan Tosu
4 : 2
Kashima Antlers
09:00
Shonan Bellmare
0 : 1
Vissel Kobe
09:00
Avispa Fukuoka
2 : 2
Jubilo Iwata
10:00
Urawa Red Diamonds
0 : 1
Gamba Osaka
10:00
Kawasaki Frontale
0 : 0
Tokyo Verdy
Kamboçya - Kamboçya Premier Ligi
12:00
Kirivong Soksen Chey
1 : 4
Phnom Penh Crown
14:00
Boeung Ket Angkor FC
3 : 3
Preah Khan Reach Svay Rieng FC
Kamerun - Elite One
16:00
Fovu De Baham
16:00
Apejes De Mfou
18:00
AIGLE ROYAL DE LA MENOUA
18:00
AS Fortuna
Kanada - Kanada Premier Lig
05:00
Pacific FC
2 : 0
Valour FC
21:00
Atletico Ottawa
21:00
Cavalry FC
Karadağ - 2. CFL
17:30
FK Igalo 1929
17:30
FK Kom Podgorica
17:30
Lovcen
17:30
Berane
17:30
OFK Grbalj
17:30
FK Otrant-Olympic Ulcinj
18:00
FK Internacional Podgorica
18:00
FK Podgorica
19:00
FK Iskra Danilovgrad
19:00
Bokelj Kotor
Kazakistan - Premier Lig
12:00
Kaisar Kyzylorda
1 : 1
Atyrau
12:00
FC Zhenis
1 : 0
FK Turan
14:30
FC Ordabasy
1 : 1
Kyzylžar Petropavlovsk
17:00
Kairat Almaty
1 : 3
FK Aktobe
Kenya - Premier Lig
13:00
Bidco United
13:00
Posta Rangers FC
13:00
Kariobangi Sharks
3 : 0
Nzoia Sugar FC
15:00
Bandari FC
15:00
Kenya Commercial Bank
15:00
Shabana FC
15:00
Kakamega Homeboyz
16:00
FC Talanta
16:00
Nairobi City Stars FC
16:00
Kenya Police
2 : 1
Sofapaka FC
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
19:00
AEZ Zakakiou
2 : 2
Karmiotissa FC
19:30
Apollon Limassol
2 : 0
AEL Limassol
Kıbrıs Rum Kesimi - 2.Lig
16:30
FC Peyia 2014
16:30
Enosis Neon Paralimni FC
16:30
Asil Lysis
16:30
Ayia Napa
16:30
Ypsonas FC
16:30
Olympiakos Nicosia
16:30
Als Omonia
16:30
Omonia Aradippou
16:30
Akritas Chlorakas
16:30
Achyronas Onisilos
16:30
Enad Polis Chrysochous
16:30
Ermis Aradippou
16:30
Paeek
16:30
Digenis Akritas Morphou FC
16:30
Po Xylotymbou 2006
16:30
MEAP Pera Choriou Nisou
Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Lig
16:30
Iraklis Gerolakkou
16:30
Spartakos Kitiou FC
16:30
Anagennisi Dery
16:30
Kedros Ayia Marina Skylloura
16:30
Halkanoras
16:30
Ethnikos Latsion
16:30
Podosfairkos Omilos Ormideia
16:30
Apea Akrotiriou
16:30
Apep Pitsilias
16:30
Aspis Pylas
16:30
Kouris Erimis
16:30
Aep Polemidion
16:30
Omonia Psevda
16:30
Ethnikos Assias
16:30
Atr. Geroskipou
16:30
Olympias Lympia
Kolombiya - Liga Femenina
23:00
Asociacion Deportivo Pasto
23:00
International FC
23:30
Asociacion Deportivo Cali
23:30
Independiente Santa Fe
Kolombiya - Primera A, Apertura
04:10
CA Bucaramanga
2 : 3
Boyaco Chico FC
Kolombiya - Primera B
00:00
Internacional Fc De Palmira
0 : 2
Union Magdalena
00:00
Tigres FC
4 : 0
Cucuta Deportivo FC
02:05
Llaneros FC
1 : 0
Orsomarso SC
22:00
Real Soacha Cundinamarca
22:00
Bogota FC
23:00
Itagui Leones FC
23:00
Real Cartagena FC
23:30
Atletico FC
23:30
Deportes Quindio
23:30
CD Atletico Huila
23:30
Barranquilla FC
Kongo - Premier Lig
17:00
Etoile du Congo
17:00
FC Nathalys de Pointe-Noire
20:00
FC Kondzo
20:00
AS Cheminots
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi
08:00
Busan Transportation Corporation FC
2 : 3
Gimhae FC
08:00
Chuncheon FC
2 : 0
Ulsan Citizen FC
08:00
Daegu FC II
1 : 4
Siheung Citizen FC
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
08:00
Gwangju FC
08:00
Ulsan Hyundai FC
08:00
Suwon FC
2 : 1
Jeju United FC
10:30
Pohang Steelers
0 : 0
Gimcheon Sangmu FC
10:30
FC Seoul
2 : 3
Jeonbuk Hyundai Motors
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
08:00
Bucheon FC 1995
1 : 3
Busan I Park
10:30
Seongnam FC
1 : 2
Cheongju FC
Kosova - Birinci Lig
16:00
KF Rahoveci
2 : 3
FC Suhareka
16:00
KF Flamurtari
3 : 2
KF Vushtrria
Kosova - Süper Lig
16:00
FC Ballkani
16:00
KF Drita
16:00
SC Gjilani
16:00
KF Feronikeli
16:00
KF Liria Prizren
16:00
KF Dukagjini
Kosta Rika - Liga de Ascenso, Clausura
05:00
CD Escorpiones Belen
4 : 4
Marineros de Puntarenas ADFCF
23:00
AD Sarchi
23:00
CS Uruguay de Coronado
Kosta Rika - Primera Division, Women
04:00
Ccdr Perez Zeledon
1 : 7
Dimas Escazu
23:00
Puerto Viejo FC
23:00
Tsunami Azul FF
Kuzey İrlanda - Premier Lig
17:00
Cliftonville FC
2 : 0
Glentoran FC
17:00
Coleraine FC
17:00
Crusaders FC
17:00
Ballymena United FC
17:00
Newry City AFC
17:00
Carrick Rangers
17:00
Loughgall FC
17:00
Dungannon Swifts
2 : 0
Glenavon FC
Kuzey İrlanda - Şampiyonası
17:00
Ballinamallard United
17:00
Ards
17:00
Dergview FC
17:00
Knockbreda FC
17:00
Newington FC
17:00
Ballyclare Comrades
17:00
Harland And Wolff Welders
1 : 2
Annagh United FC
17:00
Institute FC
1 : 1
Bangor
17:00
Portadown FC
1 : 1
Dundela FC
Kuzey Makedonya - Prva Liga
17:00
Bregalnica Stip
0 : 1
Rabotnicki
Kuzey Makedonya - Vtora Liga
17:00
FK Detonit Plackovica
1 : 0
FK Belasica Strumica
17:00
FK Kamenica Sasa
17:00
FK Novaci 2005
17:00
Pelister Bitola
17:00
Ohrid
17:00
FK Arsimi 1973
17:00
KF Besa Doberdoll
17:00
Skopje
17:00
FK Teteks 1953
17:00
FK Vardar Negotino
17:00
Bashkimi Kumanovo
17:00
FK Karaorman
0 : 2
FK Pobeda AD Prilep
17:00
FK Kozuf Gevgelija
17:00
GFK Osogovo Kocani
Letonya - 1st Ligas
12:00
Ogre United
0 : 3
JDFS Alberts
15:00
Riga FC II
15:00
Rezeknes Fa/Bjss
16:00
Leevon Ppk
16:00
Marupes SC
19:00
Skanstes SK
19:00
SK Super Nova
Litvanya - A Lyga
15:00
FK Kauno Zalgiris
2 : 1
FK Suduva Marijampole
18:00
FA Siauliai
1 : 0
DFK Dainava Alytus
Litvanya - LFF Kupası
13:00
FK Silute
13:00
FK Atmosfera
14:30
VJFM Fortuna Kaunas
14:30
FK Viltis Vilnius
15:00
FK Saned Joniskis
15:00
FK Garliava
17:00
SK Ave.Ko.
17:00
FK Tauras Taurage
18:00
Sirvena Birzai
18:00
FK Babrungas Plunge
Lübnan - Lübnan Kupası
16:00
Al Ahli Nabatiya
16:00
Tripoli AC
Lüksemburg - Ulusal Lig
19:00
FC Mondercange
19:00
FC Progres Niederkorn
19:00
US Mondorf-Les-Bains
19:00
Union Titus Petange
19:00
FC Differdange 03
19:00
Swift Hesperange
19:00
AS La Jeunesse D Esch/Alzette
19:00
FC Marisca Mersch
Macaristan - NB 2
13:30
Nyiregyhaza Spartacus FC
13:30
Vasas FC
Macaristan - NB I
15:30
Puskas Akademia FC Felcsut
5 : 0
Paksi SE
18:00
Ferencvarosi Budapest
0 : 0
Kisvarda FC
20:30
Diosgyör
20:30
Debreceni VSC
Macaristan - NB I, Kadınlar
16:00
ETO FC Gyor
16:00
Haladas Viktoria Szombathely
16:00
Diosgyori VTK Miskolc
7 : 1
Astra HFC Budapest
17:00
Szekszardi Ufc
17:00
Fehervar FC
18:00
Soroksar SC Budapest
18:00
Szent Mihaly SE
20:00
BSC 1924 Kft
20:00
MTK Hungaria FC
Mali - Ligue 1
19:30
Afrique Football Elite
19:30
Onze Createurs
19:30
AS Bakaridjan
19:30
Union Sportive Bougouba
19:30
US Bougouni
19:30
AS Real Bamako
21:30
Cercle Olympique de Bamako
21:30
Usfas Bamako
Malta - Challange Ligi
14:30
Melita FC
14:30
Marsa FC
15:00
Attard FC
15:00
Tarxien Rainbows FC
17:30
Lija Athletic
17:30
Zebbug Rangers FC
20:00
Pieta Hotspurs FC
20:00
Senglea Athletic
Malta - Premier Lig
15:00
Gzira United FC
0 : 0
Birkirkara FC
15:00
Hamrun Spartans FC
4 : 1
St Lucia FC
17:15
Marsaxlokk
1 : 0
Floriana FC
17:15
Sliema Wanderers
0 : 0
Naxxar Lions FC
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
00:45
Cruz Azul
00:45
Deportivo Toluca FC
02:00
Queretaro FC
3 : 2
Club Leon
04:00
Atlas FC
0 : 1
CF Tigres UANL
Meksika - Liga MX, Kapanış
04:00
Mazatlan FC
0 : 2
FC Juarez
06:00
Atletico San Luis
1 : 5
Deportivo Toluca FC
06:10
Club Tijuana de Caliente
3 : 1
Puebla FC
Meksika - Liga Premier Serie A
02:00
Inter Playa Del Carmen
1 : 0
Lobos Ulmx
02:00
Sporting Canamy
0 : 2
Tampico Madero FC
03:45
CF Orgullo Reynosa
1 : 1
Gavilanes de Matamoros
04:00
Cimarrones de Sonora FC II
3 : 0
Leones Negros Udg II
04:00
Petroleros de Salamanca FC
1 : 0
CF Cafetaleros de Chiapas
04:30
Club Calor
2 : 0
Colima FC
05:00
Alacranes de Durango
4 : 1
Mineros de Fresnillo FC
20:00
Deportiva Venados
20:00
Montaneses FC
Meksika - Liga Premier Serie B
01:00
Chilangos FC
3 : 2
Cdm FC
04:00
Santiago FC
0 : 0
Artesanos Metepec FC
19:00
Canoneros Marina
19:00
CD Avispones de Chilpancingo AC
Meksika - U23 Liga MX
02:45
Club Tijuana de Caliente U23
02:45
Puebla FC U23
18:00
Club Leon U23
18:00
Rayados de Monterrey U23
18:00
Tigres UANL U23
18:00
Necaxa U23
18:00
Chivas Guadalajara U23
18:00
Gallos Blancos Queretaro U23
18:00
Universidad Nacional U23
0 : 1
Club America U23
Moldova - Divizia A
16:00
Univer-Oguzsport
16:00
Csct Saksan
16:00
FC Speranta Drochia
16:00
FC Floresti
16:00
CSF Spartanii Selemet
16:00
FC Victoria Bardar
16:00
FC Dinamo Auto
16:00
FC Olimp Comrat
Moldova - Süper Lig
18:00
FC Balti
0 : 3
Petrocub Hincesti
Nijerya - Premier League
16:00
Kwara United
16:00
Akwa United FC
18:00
Abia Warriors FC
18:00
Bayelsa United FC
Norveç - 1. Division
17:00
Egersunds IK
3 : 1
Aalesunds FK
17:00
Levanger FK
1 : 2
Kongsvinger IL Fotball
17:00
Ranheim
2 : 2
Asane Fotball
17:00
Raufoss
0 : 1
Bryne FK
17:00
Sogndal Fotball
1 : 0
Moss FK
17:00
Stabaek IF
17:00
Mjondalen IF
17:00
IK Start
1 : 1
Sandnes ULF
19:00
Lyn 1896 FK
1 : 1
Valerenga IF
Norveç - 1. Lig, Kadınlar
15:00
FK Fyllingsdalen
15:00
Bodoe/Glimt
16:00
Hoenefoss BK
16:00
Viking FK
Norveç - 2. Lig Grup 1
14:00
Lysekloster
2 : 1
FK Arendal
15:00
Vard Haugesund
1 : 1
Sotra SK
15:30
Brattvag
2 : 0
Notodden
17:00
Flekkeroy IL
2 : 2
KVIK Halden FK
Norveç - 2. Lig Grup 2
15:00
FK Gjovik-Lyn
0 : 1
Strindheim
16:00
Stjordals-Blink
4 : 2
Follo
Norveç - 3. Küme Grup 1
14:00
SK Djerv 1919
2 : 0
Floroe SK
15:00
Bjarg
5 : 3
Ardal
15:00
Froeya IL
15:00
Forde
15:00
Askoey FK
5 : 0
Stord FK
16:00
Loddefjord
16:00
Fana IL
Norveç - 3. Küme Grup 2
14:00
Odds BK II
2 : 1
Staal Joerpeland IL
15:00
Vigor
15:00
Vindbjart FK
16:00
FK Mandalskameratene
1 : 1
Sola FK
17:00
Fram IF
2 : 0
FK Vidar
17:00
Sandefjord Fotball 2
0 : 1
Brodd
17:00
Madla
2 : 6
Pors Grenland
Norveç - 3. Küme Grup 3
15:00
Gamle Oslo FK
2 : 2
Nordstrand
15:00
Skeid Fotball 2
15:00
IL Flint
16:00
Baerum
5 : 3
Aaskollen
16:00
Asker Fotball
6 : 1
Frigg
Norveç - 3. Küme Grup 4
16:00
Byasen
0 : 0
Rana FK
16:00
Nardo FK
16:00
Orkla
16:00
Tiller
16:00
Verdal
Norveç - 3. Küme Grup 5
15:00
Skjetten
2 : 0
Skedsmo
16:00
Ready Fotball
16:00
Bjoerkelangen
Norveç - 3. Küme Grup 6
13:30
Sprint/Jeloey SK
13:30
Skjervoey
17:00
Ham Kam (A)
3 : 1
Innstrandens IL
19:00
FK Fyllingsdalen
19:00
FK Mjolner
Norveç - Toppserien,Bayanlar
14:00
Roa
0 : 2
Vaalerenga Oslo
15:00
Arna-Bjornar
1 : 2
Stabaek IF
15:00
Asane
0 : 3
SK Brann
17:45
Kolbotn
0 : 1
Rosenborg BK Kvinner
Panama - Liga Panamena de Futbol, Açılış
04:00
CD Arabe Unido
0 : 2
Alianza FC
Paraguay - 2.Lig
00:15
Rubio Nu
2 : 2
CD Recoleta
02:30
CA 3 de Febrero CDE
1 : 1
Martin Ledesma
16:30
CA Colegiales
16:30
Guairena FC
16:30
Resistencia FC
16:30
CA Tembetary
Paraguay - Division de Honor, Açılış
01:00
Sol De America
0 : 3
Sportiva Luqueno
03:30
CS 2 de Mayo
0 : 2
Cerro Porteno
Peru - Liga 1
04:00
CS Cienciano
0 : 2
Deportivo Garcilaso
21:00
Los Chankas CYC
21:00
Sport Huancayo
23:30
Carlos Mannucci
23:30
UTC De Cajamarca
23:30
Asociacion Deportiva Tarma
23:30
CD Universidad Cesar Vallejo
Peru - Liga Femenina
18:30
FC Melgar
18:30
Club Alianza Lima
23:00
FC Killas
23:00
Deportivo Municipal
Peru - Segunda Division
21:00
Santos FC Nasca
21:00
Ucv Moquegua
Polonya - CLJ
13:00
Warta Poznan
13:00
Sandecja NS
15:00
Widzew Lodz U19
15:00
Wisla Krakow
15:00
MKS Korona Kielce
15:00
Polonia Warszawa
Polonya - Ekstraklasa
16:00
MKS Pogon Szczecin
0 : 2
GKS Piast Gliwice
18:30
Ruch Chorzow
1 : 2
Widzew Lodz
21:00
KGHM Zaglebie Lubin
21:00
Jagiellonia Bialystok
Polonya - Ekstraliga, Kadınlar
14:00
GKS Katowice
5 : 1
Pogon Tczew
14:00
AZS UJ Krakow
2 : 3
Aplg Gdansk
15:30
Czarni Sosnowiec
15:30
Medyk Konin
Polonya - I Liga
13:30
Olimpia Grudziadz
13:30
Wisla Pulawy
18:30
Sandecja Nowy Sacz
18:30
Hutnik Krakow
Polonya - I Ligi
16:00
GKS Tychy
1 : 3
CWKS Resovia
18:30
Gornik Leczna
0 : 0
KS Lechia Gdansk
21:00
Odra Opole
21:00
Chrobry Glogow
Polonya - III Liga, Grup 1
16:00
Pogon Grodzisk Mazowiecki
4 : 1
Olimpia Zambrow
17:00
Lomza
17:00
GKS Belchatow
17:00
Pilica Bialobrzegi
17:00
Pelikan Lowicz
17:00
MKS Mlawianka Mlawa
2 : 0
Concordia Elblag
18:00
Lechia Tomaszow Mazowiecki
18:00
GKS Wikielec
18:00
KS Warta Sieradz
18:00
KS Legionovia Legionowo
18:00
Unia Skierniewice
4 : 0
Legia Varşova II
18:00
Swit Nowy Dwor Mazowiecki
18:00
Bron Radom
19:00
Victoria Sulejowek
19:00
Jagiellonia II Bialystok
Polonya - III Liga, Grup 2
13:00
KTS-K Luzino
0 : 1
KS Unia Solec Kujawski
13:00
Gedania Gdansk
13:00
Sks Unia Swarzedz
15:00
Vineta Wolin
15:00
KP Starogard Gdanski
16:00
MKS Notec Czarnkow
2 : 3
Flota Swinoujscie
16:00
Zawisza Bydgoszcz
16:00
Pogon Nowe Skalmierzyce
16:00
Blekitni Stargard
16:00
KS Stolem Gniewino
17:00
Sokol Kleczew
17:00
Elana Torun
18:00
OKS Swit Skolwin Szczecin
2 : 0
Cartusia Kartuzy
18:00
Polonia Sroda Wielkopolska
1 : 2
Pogon Szczecin II
Polonya - III Liga, Grup 3
13:00
Slask II Wroclaw
2 : 0
Gornik Zabrze II
13:30
Rakow II Czestochowa
13:30
Odra Bytom Odrzanski
15:00
Rekord Bielsko Biala
15:00
Sleza Wroclaw
15:00
GSK Pniowek Pawlowice
15:00
Warta Gorzow Wielkopolski
16:00
KS Gornik Polkowice
2 : 1
Gwarek Tarnowskie Gory
17:00
KS Stilon Gorzow Wlkp
17:00
LZS Starowice
18:00
Karkonosze Jelenia Gora
18:00
Unia Turza Slaska
18:00
KS Lechia Zielona Gora
18:00
LKS Goczalkowice-Zdroj
Polonya - III Liga, Grup 4
13:00
Wieczysta Krakow
4 : 1
KSZO Ostrowiec Swietokrzyski
14:00
Swidniczanka Swidnik
2 : 1
Podlasie Biala Podlaska
14:00
Podhale Nowy Targ
14:00
Orleta Radzyn Podlaski
16:00
Czarni Polaniec
16:00
Avia Swidnik
17:00
Sokol Sieniawa
17:00
Wislanie Jaskowice
17:00
Siarka Tarnobrzeg
17:00
KS Wiazownica
17:30
Star Starachowice
17:30
Chelmianka Chelm
18:00
KS Wisloka Debica
2 : 1
Unia Tarnow
Romanya - Liga 2
11:00
CSM Ceahlaul Piatra Neamt
4 : 0
CSM Alexandria
11:00
ACS Champions FC Arges
0 : 1
CSM Resita
11:00
FC Metaloglobus Bucuresti
0 : 1
FC Unirea Dej
11:00
Tunari
1 : 2
CS Concordia Chiajna
11:00
Csm Slatina
2 : 0
Viitorul Pandurii Targu Jiu
11:00
AFC Chindia Targoviste
0 : 0
Csa Steaua Bucuresti
12:30
CS Corvinul 1921 Hunedoara
2 : 0
CS Mioveni
Romanya - Liga 3
17:00
CS Crisul Santandrei
17:00
Csm Satu Mare
17:00
CS Stiinta Miroslava
17:00
Csm Bacau
17:00
ASC Unirea Branistea
17:00
AFC Metalul Buzau
17:00
Cs Sporting Liesti
17:00
CSM Focsani 2007
17:00
ACS LPS Hd Clinceni
17:00
Cs Afumati
17:00
AS FC Agricola Borcea
17:00
AFC Dunarea 2005 Calarasi
17:00
Scm Dunarea Giurgiu
17:00
CS Dinamo Bucuresti
17:00
CS Blejoi
1 : 1
SC Popesti Leordeni
17:00
Fc Rasnov
4 : 1
Asc Olimpic Zarnesti
17:00
ASC Viitorul Simian
17:00
Acso Filiasi
17:00
Csc Peciu Nou
17:00
ASU Politehnica Timisoara
17:00
Universitatea Alba Iulia
17:00
CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud
17:00
CS Unirea Ungheni 2018
17:00
ACS Medias 2022
17:00
Csm FC Vaslui
17:00
FC Rapid Brodoc
17:00
ACS Somuz Falticeni
17:00
Aerostar Bacau
17:00
ACS Viitorul Sutesti
17:00
CS Viitorul Ianca
17:00
AFC 1919 Dacia Unirea Braila
7 : 0
ACS Hamangia Baia
17:00
Sc Fc Voluntari II
1 : 2
ACS Progresul Fundulea
17:00
ACS Recolta Gheorghe Doja
17:00
Acs Inainte Modelu
17:00
CS Gloria Baneasa
17:00
CSA Axiopolis Sport Cernavoda
17:00
CS Paulesti
1 : 2
CS Tricolorul Breaza
17:00
FC Pucioasa
17:00
ACS Aro Muscelul C-Lung Muscel
17:00
Csm Flacara Moreni
17:00
Cso Plopeni
17:00
ACS SR Municipal Brasov
2 : 2
Asc Ciucas Tarlungeni
17:00
Acs Kse Targu Secuiesc
17:00
ACS Sepsi Osk Sfantu Gheorghe 2
17:00
ACS Cozia Calimanesti
17:00
Cso Petrolul Potcoava
17:00
ACS Flacara Horezu
17:00
ACS Oltul Curtisoara
17:00
Cso Turceni
17:00
U Craiova 1948 Sa 2
17:00
ACS Progresul Pecica
17:00
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei
17:00
CS Soimii Lipova
0 : 0
CSM Avantul Periam
17:00
FC Unirea Alba Iulia
2 : 1
CSM Avantul Reghin
17:00
FCM Baia Mare
17:00
CS Minerul 1947 Ocna Dej
17:00
Csm Victoria Carei
17:00
Sanatatea Cluj
Romanya - Superliga
15:00
CSM Politehnica Iasi
3 : 1
SC FC Voluntari
17:30
Fc U Craiova 1948
1 : 1
FC Dinamo Bucuresti 1948
20:30
Fotbal Club FCSB
20:30
Rapid Bucuresti 1923
Ruanda - Rwanda Premier Ligi
16:00
Marines FC Gisenyi
16:00
Police FC Rwanda
16:00
Amagaju
0 : 1
Etoile de Lest
16:00
Apr FC
1 : 0
Kiyovu Sports
16:00
Bugesera FC
16:00
Rayon Sports FC
San Marino - Campionato Sammarinese
16:00
SC Faetano
16:00
Cosmos Serravalle
16:00
Murata
16:00
FC Fiorentino
16:00
SP Cailungo
16:00
LA Fiorita
16:00
SP Tre Penne
0 : 1
SS Virtus
16:00
FC Domagnano
16:00
SP Tre Fiori
Şili - Premier Lig
03:30
Deportes Union La Calera
0 : 1
CD Everton Vina Del Mar
22:00
Cobresal
22:00
Nublense
Şili - Primera B
19:30
Deportes Magallanes
0 : 2
San Marcos de Arica
22:00
Club de Deportes Temuco SADP
22:00
San Luis de Quillota
Şili - Primera Division, Women
23:00
Universidad de Chile
23:00
CD Everton Vina Del Mar
23:30
Santiago Morning
23:30
Palestino
Şili - Segunda Division
02:00
Arturo Fernandez Vial
0 : 0
Real San Joaquin
19:30
Deportes Linares
19:30
General Velasquez
22:00
CD Melipilla
22:00
Deportes Puerto Montt
Sırbistan - Prva Liga
17:00
FK Smederevo
17:00
FK Radnicki Sremska Mitrovica
17:00
FK Indjija
17:00
FK Tekstilac Odzaci
Sırbistan - Superliga
15:00
FK Radnicki 1923 Kragujevac
4 : 3
FK Cukaricki Belgrade
16:00
FK TSC Backa Topola
3 : 2
FK Vojvodina Novi Sad
19:00
FK Crvena Zvezda Belgrade
1 : 1
FK Partizan Belgrade
Slovakya - 1. Lig Kadınlar
12:00
Slovan Bratislava
1 : 3
MFK Ruzomberok
12:00
MFK Dukla Banska Bystrica
12:00
Spartak Myjava
13:00
MSK Zilina
2 : 4
FC Tatran Presov
18:00
FC Petrzalka 1898
1 : 2
AS Trencin
Slovakya - 2. Liga
15:00
Spisska Nova Ves
15:00
FK Slavoj Trebisov
16:00
KFC Komarno
2 : 0
FC Stk 1914 Samorin
17:30
FK Humenne
17:30
FC Petrzalka
17:30
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
17:30
MSK Puchov
17:30
1. FC Tatran Presov
17:30
MSK Povazska Bystrica
17:30
OFK Malzenice
17:30
MFK Dolny Kubin
Slovakya - 3. Liga, Batı
17:30
TJ Jednota Banova
17:30
FK Raca Bratislava
17:30
OK Castkovce
17:30
FK Belusa
17:30
MSK Fomat Martin
17:30
MFK Zvolen
17:30
RSC Hamsik Academy Banska Bystrica
17:30
OFK Banik Lehota Pod Vtacnikom
17:30
AFC Nove Mesto nad Vahom
17:30
FK Slovan Galanta
Slovakya - 3. Liga, Doğu
17:30
Partizan Bardejov
17:30
TJ Tatran Oravske Vesele
17:30
MSK Namestovo
17:30
MFK Vranov Nad Topou
Slovakya - Superliga
16:30
FK Zeleziarne Podbrezova
1 : 2
MSK Zilina
19:00
FC DAC 1904 Dunajska Streda
0 : 0
MFK Ruzomberok
19:00
MFK Zemplin Michalovce
1 : 1
MFK Skalica
19:00
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
0 : 0
MFK Dukla Banska Bystrica
Slovakya - U19 1. Liga
12:00
MFK Dukla Banska Bystrica
2 : 1
FC Vion Zlate Moravce Vrable
12:00
FC Petrzalka
12:00
MFK Ruzomberok
13:00
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
3 : 0
FC Kosice
Slovenya - 2nd Liga
18:00
Bilje
18:00
Nafta 1903 Lendava
18:00
Fuzinar Ravne
18:00
ND Gorica
Slovenya - PrvaLiga
16:00
NK Radomlje
1 : 2
Mura Murska Sabota
18:30
Olimpija Ljubljana
5 : 0
Aluminij Kidricevo
Suriye - Premier Lig
16:00
Al-Horiyah
0 : 2
Al-Wahda SC (Syr)
16:00
Taliya SC
1 : 2
Al Ittihad Ahli of Aleppo
16:00
Al-Jaish SC (Syr)
5 : 0
Al-Sahel SC (Syr)
Tanzanya - Premiyer Lig
16:00
Tabora United FC
16:00
Geita Gold FC
17:00
Young Africans SC
17:00
Simba SC
18:00
Dodoma FC
18:00
Kmc FC
Tayland - Thai League 1
14:00
Bg Pathum United FC
1 : 1
Chonburi FC
14:30
Police Tero FC
1 : 0
Uthai Thani FC
15:00
Khon Kaen United FC
1 : 1
Trat FC
16:00
Ratchaburi FC
1 : 4
Buriram United FC
Tayland - Thai Lig 2
13:30
Phrae United
13:30
Ayutthaya United FC
14:00
Pattaya Dolphins United
3 : 1
Chanthaburi
14:30
Nakhon Ratchasima FC
14:30
Nongbua Pitchaya FC
15:00
Nakhon SI United
5 : 2
Kasetsart FC
Tunus - Tunus Kupası
16:30
Es Zarzis
16:30
Stade Tunisien
16:30
A Sakiet Edayer
16:30
ES Tazarka
16:30
Ahly Sfaxien
16:30
Union Ksibet Mediouni
Uganda - Premier Lig
16:00
Bul FC
2 : 0
Express FC
Ukrayna - Persha Ligi
12:00
MFC Metalurh Zaporizhya
0 : 5
FSC Bukovyna Chernivtsi
12:45
Dinaz Vyshgorod
12:45
Khust FC
13:30
Hirnyk-Sport Horishni Plavni
1 : 1
FC Podillya Khmelnytskyi
14:30
Agrobiznes Volochisk
14:30
Yarud Mariupol
Ukrayna - Premier Lig
15:30
FC Chornomorets Odessa
1 : 2
FC Kryvbas Kriviy Rih
18:00
FC Vorskla Poltava
0 : 2
Kolos Kovalivka
Ukrayna - U19
12:00
NK Veres Rivne
12:00
SC Dnipro-1
13:00
Fc Dynamo Kiev
13:00
Polissya Zhytomyr
14:00
FC Oleksandria
14:00
Lnz Cherkasy U19
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 CONMEBOL Şampiyonası, Kadınlar
00:00
Arjantin
0 : 0
Paraguay
02:30
Ekvador
2 : 1
Uruguay
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 AFC Asya Kupası
16:00
Malezya
0 : 2
Vietnam
18:30
Kuveyt
0 : 3
Özbekistan
Uruguay - 2.Lig
01:00
Plaza Colonia
1 : 0
Club Atletico Rentistas
Uruguay - Premier Lig
16:00
Danubio
1 : 1
Cerro Largo FC
21:00
CA Boston River
21:00
Penarol URU
Venezuela - Premier Lig
02:00
Carabobo FC
1 : 0
Caracas FC
02:00
Metropolitanos FC
2 : 0
Angostura FC
02:00
Zamora FC
0 : 2
Portuguesa FC
Yeni Zelanda - Ulusal Lig
04:00
Wellington Phoenix FC Reserve
1 : 6
Napier City Rovers AFC
05:00
Christchurch United FC
5 : 0
Dunedin City Royals FC
05:00
Universities of Canterbury AFC
0 : 1
Nelson Suburbs FC
05:30
Miramar Rangers
1 : 1
Petone FC
05:30
Stop Out SC
1 : 6
Wellington Olympic
05:30
Western Suburbs FC
2 : 3
Waterside Karori
05:45
Ferrymead Bays
3 : 0
FC Twenty 11
05:45
Cashmere Technical
4 : 2
Selwyn United FC
05:45
Nomads United AFC
0 : 4
Coastal Spirit FC
06:00
Manurewa AFC
4 : 3
Bay Olympic
06:00
Auckland City
7 : 3
Melville United AFC
06:00
Tauranga City AFC
2 : 1
West Coast Rangers FC
06:30
Island Bay United
2 : 3
North Wellington AFC
08:30
Hamilton Wanderers AFC
2 : 4
Western Springs AFC
08:45
Auckland United FC
0 : 1
Eastern Suburbs AFC
Yunanistan - Super League
18:30
OFI Crete
2 : 0
Volos NPS
19:30
Asteras Tripolis
0 : 1
Panaitolikos Agrinio
19:30
Atromitos Athens
1 : 0
AE Kifisia FC
Yunanistan - Süper Lig 2
15:00
Olympiacos Piraeus B
1 : 1
Diagoras
16:00
AE Larissa FC
2 : 3
Niki Volou 1924 PAE
16:00
APO Levadeiakos FC
2 : 0
Makedonikos FC
Yunanistan - Süper Lig, Kadınlar
13:45
Sirina Grevenon
2 : 0
Gpo Kastorias
Yunanistan - U19 Süper Ligi
11:00
Asteras Tripolis
1 : 0
Aris
11:00
Atromitos Athinon
4 : 3
AE Kifisia
11:00
Panaitolikos
2 : 1
Panserraikos
14:30
Panathinaikos
14:30
Pas Giannina
16:30
PAOK Thessaloniki
16:30
OFI
Zambiya - Premiyer Lig
16:00
Nkwazi
1 : 1
Forest Rangers
16:00
Kansanshi Dynamos
16:00
Zanaco FC
16:00
Power Dynamos
16:00
Nkana FC
Zimbabve - Premier Soccer Ligi
16:00
FC Platinum
16:00
Zifa Ersl Champions
16:00
ZPC Kariba
16:00
Arenel Movers FC
16:00
Greenfuel FC
16:00
Herentals FC
16:00
Yadah FC
16:00
Chegutu Pirates FC
Türkiye Spor Toto Süper Lig
TFF Birinci Lig
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup
İspanya Primera Lig
Almanya Bundesliga
İngiltere Premier Lig
İtalya Serie A
#
TAKIMLAR
O
AV
P
1
Galatasaray
32
53
87
2
Fenerbahçe
32
57
85
3
Trabzonspor
32
12
52
4
Beşiktaş
33
6
51
5
Çaykur Rizespor
32
-4
48
6
Rams Başakşehir
32
4
46
7
Kasımpaşa
32
-2
46
8
Corendon Alanyaspor
33
-3
45
9
EMS Yapı Sivasspor
32
-5
44
10
Bitexen Antalyaspor
32
-1
42
11
Yukatel Adana Demirspor
32
5
40
12
Yılport Samsunspor
32
-6
38
13
MKE Ankaragücü
33
-3
37
14
Mondihome Kayserispor
32
-9
37
15
Tümosan Konyaspor
33
-13
36
16
VavaCars Fatih Karagümrük
33
-5
33
17
Atakaş Hatayspor
32
-8
33
18
Gaziantep FK
32
-15
31
19
Siltaş Yapı Pendikspor
32
-28
30
20
İstanbulspor
33
-35
16
#
TAKIMLAR
O
AV
P
1
Eyüpspor
30
43
68
2
Göztepe
31
35
63
3
Ahlatcı Çorum FK
30
19
52
4
Kocaelispor
30
11
52
5
Sakaryaspor
30
13
51
6
Bodrum FK
30
17
49
7
Teksüt Bandırmaspor
31
19
47
8
Boluspor
30
-4
46
9
Gençlerbirliği
30
5
44
10
Erzurumspor FK
30
3
41
11
Manisa FK
31
1
36
12
Ankara Keçiörengücü
30
-9
36
13
Astor Enerji Şanlıurfaspor
30
-4
34
14
Ümraniyespor
30
-9
34
15
Tuzlaspor
31
-14
33
16
Adanaspor
30
-18
32
17
Altay
31
-56
15
18
Bitexen Giresunspor
31
-52
7
#
TAKIMLAR
O
AV
P
1
Bayern Münih
6
6
16
2
FC Copenhagen
6
0
8
3
Galatasaray
6
-3
5
4
Manchester United
6
-3
4