Doğayla Yaşam Akademisi’nden Başkan Aras’a ziyaret | Afyon Haber | Afyon Son Dakika Haberleri | Afyon Star HaberAfyon Haber | Afyon Son Dakika Haberleri | Afyon Star Haber

19 Temmuz 2024 - 02:33

Doğayla Yaşam Akademisi’nden Başkan Aras’a ziyaret

reklam
Doğayla Yaşam Akademisi’nden Başkan Aras’a ziyaret
Son Güncelleme :

10 Temmuz 2024 - 17:25

“Kadın ve Ekoloji” temasıyla bu yıl ikincisi düzenlenen Doğayla Yaşam Akademisi Muğla’nın Marmaris ilçesi Turunç Mahallesi’nde gerçekleşiyor. 

Muğla Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Başkanlığı’nın katkılarıyla yaşam bulan programa 20 kız üniversite öğrencisi katıldı. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras, öğrencilerle birlikte vakıf başkanları Özlem Uzman, Ali Turan ve TED Üniversitesi'nden öğretim üyelerini makamında kabul etti.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras, ziyarete ilişkin “Teması kadın ve ekoloji olan eğitim programı benim de çok önem verdiğim konuları kapsıyor. Öğrencilerimizin farklı üniversitelerden ve farklı bölümlerden oluşturulmuş olması da çok güzel. Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığımız yeni kuruldu ama çalışmalarına çok hızlı başladı. Büyükşehir belediyesi içerisinde oluşabilecek şiddetin önüne geçmek için “Şiddet Tutum Belgesini” imzaladık.” dedi.

Hibya Haber Ajansı