HİSARCIKLIOĞLU AFYONKARAHİSAR’DA AÇILIŞ PROGRAMLARINA KATILACAK | Afyon Haber | Afyon Son Dakika Haberleri | Afyon Star HaberAfyon Haber | Afyon Son Dakika Haberleri | Afyon Star Haber

19 Temmuz 2024 - 02:42

HİSARCIKLIOĞLU AFYONKARAHİSAR’DA AÇILIŞ PROGRAMLARINA KATILACAK

reklam
HİSARCIKLIOĞLU AFYONKARAHİSAR’DA AÇILIŞ PROGRAMLARINA KATILACAK
Son Güncelleme :

11 Temmuz 2024 - 14:34

“TOBB BAŞKANI M.RİFAT HİSARCIKLIOĞLU TİCARET BORSASI’NIN BÜYÜK YATIRIMI OLAN LİSANSLI DEPOLARIN AÇILIŞ TÖRENİ İÇİN AFYONKARAHİSARA GELİYOR”

Afyonkarahisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler, bir açıklama yaparak, Dünya Odalar Federasyonu ve TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Afyonkarahisar’a Borsanın açılış programına katılmak üzere geleceğini duyurdu.

Mühsürler yaptığı açıklamada, Ticaret Borsamızın Büyük Yatırımı Olan Dinar Lisanslı Depolarımızın Açılışını Allah izin verirse 18 Temmuz 2024 Perşembe günü saat 15:00 olarak gerçekleştireceğiz. Açılış programını TOBB Başkanımız Sayın Hisarcıklıoğlu ve il protokol üyeleri, Borsalar ve odalar camiamız ve çiftçilerimizin katılımlarıyla gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. 57.200 ton kapasite ile Türkiye’de ilk 5 içerisine girmeyi başaran yatırımımız ülkemize şehrimize ve çiftçilerimize hayırlı olsun ifadelerini kullandı.