Yıldırım Belediyesi ile İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün düzenlediği satranç turnuvasında kazanan dostluk oldu.BURSA (İGFA) - Yıldırım Belediyesi ile İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü, Okul Sporları İlçe Şenlikleri İlkokullar Arası Satranç Turnuvası düzenledi. Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi’nde 7-10 yaş grubu öğrencilere yönelik gerçekleştirilen turnuvaya 20 okuldan 120 sporcu katıldı. Kıyasıya mücadelelerin yaşandığı bir o kadar da renkli görüntülere sahne olan turnuvaya katılan tüm öğrenciler madalya ile ödüllendirildi.![](https://www.igfhaber.com/static/yb/yb-4-1717835953-195.jpeg)
![](https://www.igfhaber.com/static/yb/yb-4-1717835953-195.jpeg)