Saadet Partisi Afyonkarahisar’ın sorunlarını TBMM’de dile getirecek | Afyon Haber | Afyon Son Dakika Haberleri | Afyon Star HaberAfyon Haber | Afyon Son Dakika Haberleri | Afyon Star Haber

15 Temmuz 2024 - 16:52

Saadet Partisi Afyonkarahisar’ın sorunlarını TBMM’de dile getirecek

reklam
Saadet Partisi Afyonkarahisar’ın sorunlarını TBMM’de dile getirecek
Son Güncelleme :

16 Kasım 2023 - 13:10

Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Seçim İşleri Komisyonu Ankara’da TBMM Meclis Grup Toplantısına katıldıktan sonra Saadet Partili Milletvekillerini ziyaret ederek yerel seçimlere yönelik Afyonkarahisar’da yapılacak çalışmaları istişare etti.

İl Başkanı Beytullah Karataş, İl Başkan Yardımcıları Hüseyin Uğurlu, Ahmet Beşkardeş, Sefa Taşbaşı, Mevlüt Yeşil ve Merkez İlçe Başkanı Hamza Gümüşkanat’tan oluşan heyet Saadet Partisi İstanbul Milletvekilleri Birol Aydın ve Mustafa Kaya, Ankara Milletvekili Mesut Doğan, Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez’i ziyaret etti.

İl Başkanı Beytullah Karataş Afyonkarahisar’ın sorunlarının Saadet Partisi milletvekilleri tarafından TBMM’de özellikle dile getirileceğini ifade etti. Bu doğrultuda İl Yönetiminde bir komisyon oluşturulduğunu ifade eden Karataş bu komisyonun şehrimizin tüm sorunlarını rapor haline getirerek TBMM’de bulunan Saadet Partili Milletvekillerine iletileceğini ve meclis kürsüsünden dile getirileceğini ifade etti.

Saadet Partisi Afyonkarahisar’ın sorunlarını TBMM’de dile getirecek!

İl Başkanı Karataş yerel seçimlere ilişkin yaptığı açıklamada ise “Genel Merkezimizin aldığı karar neticesinde Afyonkarahisar’da Merkez dahil olmak üzere tüm beldelerde ve ilçelerde Saadet Partisi logosu ve adaylarıyla girmeye dönük istişarelerimize devam ediyoruz. Elbette bazı bölgelerde diğer siyasi partilerle istişareler olabilir. Biz tek başımıza girecekmişiz gibi tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz. Geçtiğimiz 3 ayda bu hedefe yönelik yaptığımız çalışmaları Saadet Partisi Vekillerimizle de istişare etmek için TBMM’de ziyaretlerimizi gerçekleştirdik.” Dedi.

“Tüm siyasi partilere kapımız açık”

Karataş açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Bütün siyasi partilere oy ve gönül vermiş vatandaşlarımıza çağrıda bulunuyoruz. Günü kurtaran belediyecilik anlayışı şehrimizi, ilçelerimizi ve beldelerimizi her geçen gün geriye götürüyor. Afyonkarahisar bu durumu asla haketmiyor. Gelin her beldede ve ilçede makamından güç alan, vatandaşa tepeden bakan, başkanlığı mesai makamı gören insanları değil vatandaşımıza en iyi hizmeti götürecek, her evin derdini dinleyecek, rüşvete, yalana tevessül etmeyecek, dürüst adaylarla seçime girecek olan Saadet Partili adayları destekleyelim. Milli Görüş Belediyeciliğini şehrimizde yeniden hayata geçirelim.”

Hibya Haber Ajansı